Збройний конфлікт на Донбасі виник через те, що президент Росії Володимир Путін зробив ставку на громадян України, які дотримуються радянських цінностей.

Про це повідомив директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович. Він зазначив, що Кремлю з легкістю вдалося розпалити війну саме через те, що в Україні занадто багато людей з подібним мисленням. Такі громадяни, за його словами, продовжують вірити в радянські ідеали й з легкістю піддалися російській пропаганді.

В'ятрович пояснив, що для Росії завжди було хворобливим питання про перегляд правди щодо СРСР. Він додав, якщо Україні вдасться переосмислити своє минуле, то це дозволить розпрощатися з радянськими принципами.

"Саме на це спирається Путін - не на якихось то росіян або російськомовних українців, а на радянських людей. Саме тому, коли ми говоримо про декомунізацію, то розуміємо, що це питання не тільки гуманітарної політики, а й політики безпеки України", - підсумував В'ятрович.

Популярні новини зараз

Невакцинованих українців чекатимуть поліцейські на ринках і в маршрутках

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука розповів, якою буде ситуація на Донбасі після зміни формату АТО.