Український політв'язень Кремля Олег Сенцов вперше за півтора місяця подзвонив рідним із російської в'язниці в місті Лабитнангів.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяПро це сестра Сенцова Наталія Каплан повідомила у Facebook.
За її словами, брат, як і раніше, відмовляється від побачень.
"Вперше з Лабитнанзі подзвонив Олег. Каже, що передача і гроші на рахунок поки не потрібні. Як і раніше, відмовляється від побачень. Сказав: "Я чекаю іншого", - написала Каплан.
Крім того, стало відомо, що під час трихвилинної телефонної розмови вона намагалася пояснити Сенцову, що він належить до політичних в'язнів, а не до полонених. Це означає, що процедура обміну полоненими, на жаль, до нього не може бути застосована. Однак, на її думку, брат досі цього не розуміє.
Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"
Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму
Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"
Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в Мережі з'явилося відеозвернення кандидата в президенти РФ Ксенії Собчак до влади з проханням звільнити політв'язня Олега Сенцова.