Під час проведеного на Донбасі обміну полоненими між українською стороною та терористами "ЛНР" і "ДНР" був звільнений відомий учений-релігієзнавець Ігор Козловський.

Про це у Facebook повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

"Серед звільнених сьогодні - Ігор Козловський. Український учений і громадський діяч, відомий в Україні і світі фахівець із релігійних, духовних і психофізичних систем. Кандидат історичних наук", - написав він.

Серед звільнених сьогодні - Ігор Козловський Український вчений та громадський діяч, відомий в Україні та світі...

Posted by George Tuka on Wednesday, 27 December 2017

Популярні новини зараз

Григорій Решетник показав Злату Огнєвіч за лаштунками шоу "Холостячка": "Хто запалив їй ці іскри?"

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Олена Філонова розляглася посеред вулиці з букетом і кульками в руках: "Загадуйте бажання"

Показати ще

Нагадаємо, Козловський був захоплений терористами в січні 2016 року. Його дружина висловила припущення, що причиною арешту стало листування, яке вчений вів у Facebook.

Вченого звинуватили в шпигунстві на користь України. Чотири місяці терористи протримали літнього вченого у підвалі. У травні 2017 року сепаратисти провели "суд" над Ігорем Козловським і засудили його до двох років і восьми місяців ув'язнення.

У листопаді 2017 року стало відомо, що терористи внесли Козловського у списки для обміну.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у травні бойовики етапували українського вченого в Микитівську виправну колонію №87, що в Горлівці.