Вчора ввечері, 20 жовтня, невідомі викрали 1,5-місячну дитину з території дитячого садка на столичній Оболоні. У мережі з'явився більш докладний опис зовнішності злочинниць, написаний сестрою викраденої дівчинки.

В поле зору камер потрапили дві жінки у віці 25-30 років, в однієї з них, яка безпосередньо забрала люльку, заплетені дреди. Разом з тим в поліції чомусь говорять про чоловіка, одягненого в чорну куртку до колін і в'язану шапку чорного кольору. Про це пише портал Рoliteka."Жах, як страшно жити", "Невже, це буде безкарно?", "Товстозада з мужицькою ходою спортсменки, може військова з далекої країни", "Чоловікоподібна, можливо лесбі викрали дитину для себе так як офіційно їм це не світить", "Так організовано вкрасти дитину можуть тільки цигани! І в ході самої злодійки видно і по організації, вони часто пасуть мам, які дітей залишають без нагляду", - пишуть користувачі соціальних мереж.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" публікував відео з моментом викрадення дитини, взяті з камери відеоспостереження.

Популярні новини зараз

Павло Зібров накинувся на канал "Інтер" через Олега Винника: "Полюбіть нарешті Україну"

До 100 кВт - 1, 2 гривні, більше 500 кВт - 3,5 гривень: українці вимагають розділити тариф на електрику

З сином і "переляканою" охороною: Володимира Зеленського зустріли в елітному супермаркеті

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Показати ще