Викрадення жінки в Києві: в справі замішані копи

поділитись
Це було не викрадення, а затримання

Поліція прокоментувала епізод з викраденням жінки в Києві посеред вулиці.

Як передає "24 каналу", представник поліції розповів про ситуацію, яка викликала резонанс в соціальній мережі. "Інформація про викрадення людини не підтвердилася, це було затримання. Але поки слідство не розголошує жодних даних", - сказали в поліції. Щоб не порушувати таємницю слідства, копи більше нічого не сказали.

На відео, яке опублікували в мережі, видно, як невідомі дочекалися, поки жінка з собачкою вийшла з магазину, і заштовхали її в машину. Жінці намагалися допомогти перехожі, проте відбити її не вдалося.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Києві сталося викрадення грузинського журналіста і співробітника одного з найбільш затребуваних ТВ-каналів Грузії.

Згідно з інформацією, викраденим журналістом є співробітник провідної грузинської телекомпанії Руставі-2 Тамаз Шашвіашвілі. Разом з журналістом було викрадено двоє його друзів. Саакашвілі зазначив, що Шашвіашвілі все життя був журналістом і нічим іншим, крім як збором і розповсюдженням публічної інформації не займався.

У свою чергу, народний депутат Юрій Дерев'янко в Facebook написав, що також був схоплений і відвезений в невідомому напрямі грузинський доброволець АТО Вано Надирадзе.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
викрадення, Київ, поліція
З цього матеріалу ти дізнаєшся про профілактичні заходи цієї недуги
0
0
21:30 22.07.2018
Прем'єр заявив, що зараз проводяться перевірки, а потім оприлюднять аудити
0
0
21:12 22.07.2018
У світі помічена глобальна тенденція до збільшення кількості одиноких людей. А самотність погано відбивається на нашому фізичному і психічному здоров'ї"
0
0
20:18 22.07.2018