Поліція прокоментувала епізод з викраденням жінки в Києві посеред вулиці.

Як передає "24 каналу", представник поліції розповів про ситуацію, яка викликала резонанс в соціальній мережі. "Інформація про викрадення людини не підтвердилася, це було затримання. Але поки слідство не розголошує жодних даних", - сказали в поліції. Щоб не порушувати таємницю слідства, копи більше нічого не сказали.

На відео, яке опублікували в мережі, видно, як невідомі дочекалися, поки жінка з собачкою вийшла з магазину, і заштовхали її в машину. Жінці намагалися допомогти перехожі, проте відбити її не вдалося.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Києві сталося викрадення грузинського журналіста і співробітника одного з найбільш затребуваних ТВ-каналів Грузії.

Згідно з інформацією, викраденим журналістом є співробітник провідної грузинської телекомпанії Руставі-2 Тамаз Шашвіашвілі. Разом з журналістом було викрадено двоє його друзів. Саакашвілі зазначив, що Шашвіашвілі все життя був журналістом і нічим іншим, крім як збором і розповсюдженням публічної інформації не займався.

У свою чергу, народний депутат Юрій Дерев'янко в Facebook написав, що також був схоплений і відвезений в невідомому напрямі грузинський доброволець АТО Вано Надирадзе.