Рішення губернатора Одеської області Максима Степанова внести заставу за Стерненка прокоментував Сергій Щербич - депутат Лиманської райради, якого свого часу викрав і катував Стерненко. Так, за одеським радикалом числиться ще одну кримінальну справу, за яке йому загрожує цілком реальний термін.

Про це повідомляє Politeka.

Як з'ясувало слідство, у 2015 році Стерненко і його подільники викрали, незаконно утримували і катували Щербича, вимагаючи від нього складення депутатських повноважень. Сергій Щербич заявив, що губернатор Одеської області Максим Степанов робить велику помилку, випускаючи на свободу злочинця.

"У 2015 році, коли я став депутатом Лиманської районної ради та директором будинку культури, Сергій Стерненко і Руслан Деменчук викрали мене. Під'їхало авто, і мене силою посадили в нього на заднє сидіння, зв'язали мені руки, одягли на голову чорний мішок і вивезли мене в невідомому напрямку. Мене викинули в якийсь підвал, били ногами, принижували, ображали, я кілька разів непритомнів. вони обливали мене водою, приводячи тим самим до тями, стріляли над головою, вимагаючи, щоб я склав повноваження депутата. Тоді вони почали катувати мене: затискали мені пальці плоскогубцями і били залізною палицею. В результаті, мене просто викинули біля Суворовського суду зі словами: "Ми завжди до тебе прийдемо".

За словами Сергія Щербича, справа про його викрадення та катування два роки знаходиться в суді. Також потерпілий від рук бандитів заявив, що він впевнений у тому, що правоохоронні органи не спустять цю справу на гальмах.

Популярні новини зараз

Укрзалізниця спростила купівлю квитків: тепер без черг до каси і достатньо тільки смартфона

Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко зізналися, як займаються цим потайки від доньки і тещі: "То на гастролях, то ще десь"

Хто переміг у "Танці з зірками-5": глядачі обрали фаворита між Артуром Логаєм, Ольгою Харлан та Костянтином Войтенком

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Показати ще

Також потерпілий від рук бандитів заявив, що він упевнений в тому, що правоохоронні органи не спустять цю справу на гальмах.

"Я бачу, що зараз справу в свої руки взяв новий склад правоохоронців. У мене з'явилася, нарешті, впевненість, що справедливість буде. Такі люди, як Стерненко не повинні перебувати на свободі", - додав Сергій Щербіч.

Нагадаємо, 18 листопада в одеському Міському саду відбулися масові заворушення і зіткнення, в результаті яких постраждало близько 20 поліцейських. В результаті був затриманий відомий радикал і екстреміст, колишній лідер одеського "Правого сектора" Сергій Стерненко. Губернатор Одеської області Максим Степанов заявив, що внесе за нього заставу в розмірі 600 тис.грн.