Викинули на вулицю: в Одесі комунальник замерз на смерть

поділитись
Травмованого чоловіка викинули на вулицю

Чоловік, що нелегально підробляв двірником в одному з одеських дворів, після травми опинився на вулиці і замерз до смерті.

Як повідомляє видання "Думська", чоловік прибирав відведену йому територію в обмін на їжу і можливість ночувати у підвалі. Пару тижнів тому серйозно травмувався і практично перестав ходити, і отже працювати теж. Коли в ЖЕКу зрозуміли, що безкоштовний працівник більше не приносить користі, його тут же вигнали з імпровізованого житла."Саша був спокійною і сумирною людиною, справно прибирав у дворі, ну, як і багато хто, міг випити, але алкоголіком не був. Коли він пошкодив ноги і не зміг прибирати, з жеку на нього почали тиснути: мовляв, вимітайся з приміщення. 22 листопада вони його викинули з цього підвалу і заварили двері. Йти йому було нікуди, день він перекантувався у дворі, а на ніч ми допомогли йому спуститися туди, в підвал, до завареної двері. Вранці його знайшли мертвим. Зараз похолодало, напевно, замерз" , - розповів один з мешканців будинку.Сусіди викликали поліцейських і швидку допомогу. Медики приїхали, констатували факт смерті і поїхали геть. Журналісти звернулися до комунальників за роз'ясненням ситуації, ті в свою чергу лише поскаржилися, що не мали права селити в приміщенні нелегального працівника.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про моторошно-іронічній історії: суїцидник вбив свою майбутню рятівницю.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Одеса, двірник, комунальник, замерз на смерть
З початком бойових дій на сході України він також вербував найманців
0
0
15:50 15.12.2017
Артистка поділилася своїми переживаннями про українських захисників
0
0
14:48 15.12.2017
Окупанти відзначилися черговою помилкою
0
0
14:03 15.12.2017
Повернення пов'язане з перерахуванням тарифів
0
0
12:42 15.12.2017
Відома актриса прокоментувала війну України та Росії
0
0
12:34 15.12.2017