Офіційний сайт Міненерго став жертвою хакерської атаки. Зловмисники проникли в мережу та заблокували роботу ресурсу, вимагаючи викуп у біткойнах.

Про це повідомляє "Гордон".

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості заявили, що хакери вимагають 10 біткоіни. Однак на зламаному сайті вказано, що викуп становить 0,1 біткоіни, тобто приблизно $ 900.

Станом на 10.14, 24 квітня за переході за адресою mev.gov.ua з'являється повідомлення про злом.

Популярні новини зараз

Турист з Києва не витримав випробування Карпатами - "Знайшли біля озера…"

Курс валют на 18 жовтня змусить українців п’ялити очі на лоба

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

У лісі на Закарпатті знайшли страхітливий труп чоловіка - лежав у кущах, розкинувши руки

Показати ще

Хакери вимагають викуп. У міністерства є менше 10 годин на те, щоб заплатити його. По закінченню відведеного терміну зловмисники загрожують видалити всі файли.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua",  після напруженого та скандального тижня, який добряче потріпав нерви росіянам з блокуванням популярних сайтів та месенджерів, керівник Telegram Павло Дуров підбив підсумки роботи месенджера на цьому тижні. За його словами, дані користувачів опиняться під загрозою, якщо будь-яка служба зможе в будь-який час моніторити особисту їхню переписку. У такому разі доступ до них зможуть отримати абсолютно сторонні люди. Так, на думку бізнесмена, третьою стороною можуть виявитися хабародавці, хакери або агенти інших держав.