Випускний альбом школяра – память на все життя про одинадцять веселих, часом складних і непростих, але в цілому щасливих років.

Тож не дивно, що до його створення діти підходять творчо і хочуть, аби він запам’ятався. Дедалі більше нинішніх випускників відступають від традиційного формату і придумують тематичні фотосесії або незвичайні локації.

Та поки що ще нікому не вдалося переплюнути витвір учнів 11-А классу тернопільскої школи №16, випускний альбом яких минулого року вразив усю Україну.

Створений у стилі фільмів жахів, він не залишає байдужим після перегляду нікого. Адже тут можна побачити і страшного клоуна з фільму "Воно", і Фредді Крюгера, і персонажа хорору "Пила", і вампірів, і маньяків тощо.

Ідея створити альбом саме такого формату прийшла випадково, після жарту фотографа Романа Савки. Але вона настільки запала дітям у душу, що далі діло залишилося лише за підбором костюмів, гримом та локаціями.

Популярні новини зараз

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Показати ще

Перш, ніж розпочати зйомку, фотограф отримав згоду батьків випускників. До результатів роботи вони поставилися по різному, а от самі школярі залишилися дуже задоволеними.

З 17 учнів участь у фотосесії не зміг узяти тільки один хлопець. Крім альбому з "кошмарами" їм зробили і звичайний "стандартний" альбом.

За рік відео з цих зйомок переглянули сотні тисяч користувачів, чимало з них залишили схвальні коментарі.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на окупованих територіях випускники дали зрозуміти ватажку "ДНР" Олександру Захарченку своє ставлення до нього.