Декілька днів тому скандальний шанувальник "руського міра" Йосип Кобзон в черговий раз влаштував концерт в окупованому Донецьку.

Під час виступу на сцену вийшов ватажок терористів Олександр Захарченко і заявив, що його можна вбити, але Донбас вбити не можна. Що мав на увазі запалений мозок окупанта, залишається загадкою, але своєю полум'яною риторикою він щосили намагався підкорити залу, розповівши про переваги Донбасу і називаючи все гучним "Ми". Хоча яке відношення окупанти мають до простих людей, які роблять свою роботу, залишається загадкою:

"Вчора для Донецька почалася війна. На сьогодні вже четвертий рік пішов, як Донецьк воює. Мені дуже приємно, що ви приїхали саме в цей час, Йосип Давидович (Кобзон - ред.). Вчора їхав в аеропорт, згадував, як це все починалося, згадував загиблих друзів і зрозумів тільки одне: ми - це (розібрати мову Захарченка не виявилося можливим, - ред.). Ми це шахтарі, які до сих пір сидять на відбійних молотках і видобувають вугілля, ми - це лікарі, що по п'ятеро діб не відходять від операційних столів, ми - це вчителі, артисти, двірники, водії тролейбусів, трамваїв, військові - кожен з нас - це ми. Ми це Донбас. Можна вбити мене, Донбас вбити неможливо". На цьому жарка промова терориста підійшла до кінця.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що окупанти обмежили ввезення українських продуктів на територію Донбасу.