Терористи "ЛНР" похвалилися тим, що в "республіці", виявляється, вже вирощують апельсини. На курйозний момент звернув увагу один з блогерів.

Луганські окупанти ще з 2014 року зобов'язали всі місцеві підприємства та організації, які постачають продукти до магазинів, клеїти на них етикетку, яка вказує, що все це зроблено в "ЛНР".

У Twitter на сторінці "ЛНР (Коливано-Бджоларія)" показали фото чергового конфузу бойовиків. Так, в одному з луганських магазинів продавали фрукти "Апельсин Єгипет", але на ціннику було зазначено, що вони "зроблені в" ЛНР ".

"Шах і мат, ДНРівські жо *** ники-курмаршальці, а також укропи-хихли! Велич ЛНР безмежна! Каїр наш!" - іронічно підписали фото.

Популярні новини зараз

Джо Байден виступив з терміновою заявою через Росію: діалог з Путіним можливий

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Від колючих коментарів не втрималися і користувачі.

"Питання про те, хто побудував піраміди, знято. Та шо ж це таке, і ватафон у вас, і апельсини ростуть у вас, залишилося тільки золоті копальні відкрити і все - ось воно Ельдорадо",

"Садівники Єгипту попросили допомоги у експердів ЛНР у вирощуванні апельсинів ",

" Після виснажливого плавання Каїр і його околиці прибилися до рідної гавані. Тепер шармальшейховський район ЛНР готовий розкрити свої зелені ворота санаторіїв для товаришів відпочиваючих", - тролять в соцмережі бойовиків.