Високі зарплати проти корупції: журналіст пояснив, що не так

поділитись
Чому чиновники крадуть?

Питання етики і моралі не можуть вирішуватися "високими зарплатами для зменшення корупційних ризиків".

Про це заявив журналіст Рауль Чілачава.

"Людина або краде і бере хабарі, або ні. Причини можуть бути різні. Від знаменитого "діточок годувати" до гострої нестачі якісного коксу і нової яхти", - написав він у своєму "Facebook".

"Не може бути середня зарплата рядового чиновника вище, ніж середня в бізнесі. Не може взагалі бути стільки чиновників в такій відсталій і злиденній країні. І держмонополій не може бути збиткових. Це нонсенс", - наголосив він.

Журналіст також наголосив, що, наприклад, зарплати канцлера Німеччини, з усіма доплатами і до податків 290 тисяч євро на рік. "На тлі її відповідальності за першу економіку в ЄС - 24 тисячі євро на місяць - пил, ганьба, злидні. Тотальний, корупційний ризик. А не краде, собака, велику Німеччину будує", - наголосив Чілачава.

"Про що я? Разом з адекватними, ринковими зарплатами потрібен контроль і система невідворотності покарання. А гідні зарплати - це для лохів з секти свідків "чесної/справедливої ​​ціни" або для тих, хто не бачив декларацій "чесних, але схильних до крадіжок фахівців", - резюмував він.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", у рамках кадрової реформи Кабінету Міністрів зарплати у нових підрозділах складуть 70 тис. грн.

Автор матеріалу: 
Ульяна Кононенко
Теги: 
корупція, зарплати
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Тисячі жителів залишилися вдома, тому що банально не змогли дістатися до роботи і навчання
0
0
15:51 19.03.2018
Українські військові взяли в полон росіянина
0
0
15:43 19.03.2018
Покійний неодноразово натякав на утиски, але до нього не прислухалися
0
0
15:20 19.03.2018
У соцмережах активно діляться записами
0
0
14:35 19.03.2018