Чого тільки не зроблять батьки, аби їх діти отримали вищу освіту. Навіть коли родина живе незаможно, все одно шукають можливість відправити хоча б на контракт. Проте не всі знають, що у законодавстві є кілька цікавих пунктів, за якими витрачені на навчання кошти можна повернути.

Про це повідомляє Politeka.

Як пояснив адвокат Лаврентій Царук, йдеться про статтю 166 Податкового кодексу України, згідно з якою українець, який отримує офіційну зарплату, має право на подібну компенсацію. Пояснюється це просто: четверта частина прибутків перераховується власниками підприємств до державного бюджету.

З цих податків можна повернути необхідну суму протягом найближчого року, якщо ви витратили її на навчання дружини, дитини чи батька.

Необхідно обов'язково зберігати кожну квитанцію, адже без них цей задум нічого не вартий. З цими документами слід звертатися у податкову, яка за кілька місяців перерахує все платнику.

Популярні новини зараз

У харківському морзі аншлаг, родичі вишикувалися в чергу - "Поминки справляють на капоті"

Кума Дзідзьо Цибульська розставила ноги і дуже здивувалася: "Її немає. Не мочи штани"

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

"Важлива хитрість. Навчальний рік складається з чотирьох семестрів: два семестри в одному році і два - в іншому. Платити можна за весь рік, а можна попросити платити посеместрово. І це буде краще, тому що, якщо заплатиш за весь рік, то повернуть лише половину, а інша половина згорить. Тому повертаються тільки витрати, які зробив попереднього року", - попередив юрист.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські студенти підкорили австралійських викладачів.