Історію переписати неможливо, як і повернути час назад, але багато хто задається питанням, як би розгорталися ті чи події за інших умов та при інших рішеннях.

Одним з тих, хто замислився над тим, як би склалася доля Криму, вкраденого Путіним, коли б українці відразу дали відсіч "ввічливим чоловічкам", став російський політичний експерт Слава Рабинович. Свої припущення він виклав у соціальній мережі Facebook.

Його цікавить, що було б, коли б у кінці лютого і на початку березня 2014 року Збройні сили України почали обороняти півострів від загарбників, скориставшись усіма наявними на той момент ресурсами.

За більш рішучих дій наша армія захопила б у полон російських содатів як військовополонених, і відразу на весь світ була б помітна відкрита військова інтервенція Росії на іноземну територію, а через українсько-російський кордон пішов би "вантаж 200".

"Думаєте, Путлєр би довбонув тактичною ядерною зброєю, як він - абсолютно злочинно - говорив про це у фільмі "Крим. Шлях на Батьківщину", показаному роком пізніше, 15 березня 2015 року? Я думаю, Путлєр блефував тоді, в 2014, і блефував у фільмі роком пізніше, і взяв українців і весь інший світ "на понт"", - написав Рабинович.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

В Одеській затоці посеред дня застрелили власника "Казки": копи запустили "Сирену", вбивці загрожує 15 років

Україна на порозі чергового локдауну: 21 область перетнула "червону лінію" захворюваності

Показати ще

Наприкінці він поцікавився, чи має українська влада офіційне пояснення та чи розслідує вона, чому все "так ганебно вийшло".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", раніше Рабинович розповів, чому Олексій Навальний, навіть ставши президентом, не зможе повернути Крим.