Екс-прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка нагородили званням "Плагіатор-2017" за нечесну академічну роботу зі своєю кандидатською дисертацією, пише Politeka.net.

Члени громадської ініціативи "Дісергейт" назвали найбільш недостойних і недобросовісних українських вчених в рамках щорічного конкурсу.

Принизливої ​​нагороди "Псевдовчений-2017" удостоївся декан факультету інформаційних технологій Київського національного університету, д. Т. Н., Професор, автор теорії "несилового взаємодії" Юрій Тесля. Також він став "Розголос-2017" за судовий позов проти Ірини Єгорченко щодо захисту його честі і гідності.

Відома вчена Катерина Кириленко займалася фальсифікацією монографій, навчальних посібників, докторської дисертації. За це вона заслужила звання "Фальсифікатор-2017".

"Токсичним ректором-2017" визнали ректора Київського національного університету ім. Т. Шевченка Леоніда Губерського.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Показати ще

Номінацію "Сміттєвий журнал-2017" очолило видання "Астма та алергія" - за відсутність рецензування, в результаті якого була опублікована стаття про оздоровчий ефект чудотворних ікон.

"Академічна негідність-2017" щорічно публічно "нагороджує" сумнівних учених. Вперше вручення нагород відбулося у грудні минулого року.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що перша музична премія Білорусі "Наша Ліга" нагородила кращих за 2017 рік.