Багато недосвідчених туристів задаються питанням: «як бронювати авіаквитки на літак через інтернет». Адже не завжди можна з упевненістю вибрати певну дату для вильоту, або ж все може помінятися через особисті обставини. Крім того, онлайн-бронювання дозволить швидко змінити квиток, якщо ви знайдете більш вигідний рейс як за ціною, так і за часом. Отже, як бронювати авіаквитки на літак - читайте в нашому матеріалі.

Як бронювати квитки: секрети туристів

Щоб знайти найбільш підходящий і вигідний авіаквиток, слід скористатися пошуковими-агрегаторами. Вони дозволяють побачити всю інформацію про актуальні пропозиції авіакомпаній. Дуже важливо те, що подібні сервіси не завищують ціни на квитки, на відміну від туристичних фірм.

Існує величезна кількість пошукових-агрегаторів, але найбільш відомим в Україні є компанія  Аір-Пілот. Розглянемо всі секрети успішного бронювання і покупки авіаквитків.

 1. У графах «Пункт вильоту» і «Пункт призначення» вкажіть пункти вильоту та прильоту.
 2. Далі виберіть, який авіапереліт вам потрібен: в одну сторону або в обидві.
 3. Нижче виберіть дату вильоту і дату зворотного вильоту.
 4. Далі виберіть кількість пасажирів (максимум - 9 осіб).
 5. Виберіть клас обслуговування - економ або бізнес.
 6. Далі вам буде запропоновано декілька варіантів перельоту, в тому числі прямі, і з пересадками. Визначте відповідний для Вас і натисніть кнопку «Забронювати».
 7. Далі ви можете вибрати спосіб оплати. Якщо оплата через банківську карту, то електронний авіаквиток буде доставлений на поштову скриньку.
 8. Переконайтеся, що все правильно і підтвердіть бронювання.​

Чому потрібно бронювати через інтернет?

 • Витрати часу і сил - мінімальні;
 • Вигідно. Подібні сервіси продають квитки за ціною авіакомпанії, а часто і зі знижкою;
 • Пошукові сервіси зрозумілі і зручні кожному;
 • У базі пошукових агрегаторів міститься інформація про всі популярні авіакомпанії;
 • Зручне, чітке і постійно оновлення розкладу рейсів дозволяє бути в курсі останніх подій;
 • Всі доступні по всьому світу авіарейси в режимі реального часу - пропозиції провідних провідних і бюджетних перевізників;
 • Онлайн-бронювання квитків доступно кожному клієнту, не обмежується місцем розташування кас та часом їх роботи. Заброньований e-ticket можна переслати в будь-яку точку світу по електронній пошті.