Про це написала на своїй сторінці у Facebook політик, представник партії "ОСНОВА" Катерина Вайдич, коментуючи візит лідерів політичної сили до Харкова.

"Нещодавно ми, разом із лідерами політичної партії «ОСНОВА», відвідали Харків, де поспілкувалися з місцевою бізнес-спільнотою та громадськістю. У атмосфері конструктивного діалогу з громадою міста та представниками малого і середнього бізнесу ми обговорили нагальні проблеми області та представили громадськості шляхи реальної трансформації України, передбачені "Доктриною збалансованого розвитку "Україна 2030", – заявила Катерина Вайдич.

Підсумовуючи візит лідерів політичної сили до Харкову, політик партії "ОСНОВА" розповіла про роботу машинобудівного заводу "ФЕД", який є передовим українським підприємством одразу у декількох сферах. Катерина Вайдич відзначила його важливість для економіки держави та зазначила, що політична сила, яку вона представляє готова створювати сприятливі умови для розвитку подібних підприємств в Україні.

Популярні новини зараз

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Сергію Притулі стало нудно в Києві: впав, отямився, Львів

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

"У рамках візиту ми відвідали Харківський машинобудівний завод "ФЕД", який є передовим українським постачальником агрегатів в авіаційній, оборонній та залізничній сферах. Це – потужне та успішне виробництво, яке доводить, що Україна володіє високими технологіями. Завод випускає надсучасне технологічне оснащення, використовуючи високоточне обладнання. Політична партія "ОСНОВА" готова створювати реальне підґрунтя для розвитку авіаційного та оборонного виробництва по всій країні", – додала Катерина Вайдич.