Вже майже зима і з кожним днем погода стає все гірше і гірше. Наприклад, сьогодні дороги Києва з ранку перетворилися на ковзанку. Аварій було досить багато, до радості, страждали тільки залізні коні. І, звичайно, головною причиною цих ДТП була ожеледиця. Саме тому ми вирішили дати вам декілька корисних порад про те, як правильно керувати автомобілем в ожеледицю.

Як не потрапити в аварію в ожеледицю

У першу чергу потрібно розповісти про повороти на слизькій дороге, адже при такій погоді – це один з найнебезпечніших маневрів. При звичайному повороті потрібно враховувати кут машини, покриття та швидкість руху машини.

Якщо повернути кермо занадто різко, то машина посковзнеться, а якщо ж сильно повернути, то машина просто вилетить на зустрічну смугу. Експерти кажуть, щоб не повернути занадто круто, можна вивернути кермо в протилежну від повороту сторону, а потім знову в поворот. Це правильно, хоча психологічно людині важко повернути кермо вправо при лівому повороті, і навпаки. Це може врятувати вас від ДТП.

Крім цього, дуже багато водіїв в принципі повертають неправильно. Вони гальмують і крутять кермо одночасно, а це тільки створює додатковий непотрібний тиск на автомобіль. Замість цього потрібно гальмувати перед поворотом – і відпускати гальма при повороті керма.

Популярні новини зараз
Головне за 17 серпня: розставання Горбунова, приїзд Ердогана до Зеленського, стрілянина в лікарні та насолода Каменських Водіїв чекає ще один "сюрприз" після підвищення цін на пальне: Рада проголосувала за нові штрафи, кого та за що покарають Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще

А ось якщо ж поворот виявився крутішим, ніж вам здалося, а швидкість ви не встигли скинути, то треба робити це поступово, інакше вас просто винесе. Потрібно відпустити гальма і спробувати пригальмувати знову. Так продовжувати, поки швидкість не впаде до необхідної.

На крутому повороті, особливо на слизькій дорозі, автомобіль може посковзнутися від перекосу керма. Тоді необхідно зменшити кут повороту, – радить інструктор.

Дивіться: 7 правил їзди в ожеледь

Тепер ви знаєте, які головні правила водіння в ожеледь, і якщо їх дотримуватися, то ви точно не потрапите в аварію.