Нещодавно в мережі були оприлюднені фото з установи виконання покарань №27 (до реорганізації в 2014 році - СІЗО) в Харкові, де сидять підозрювані в смертельній ДТП Геннадій Дронов і Олена Зайцева.

Харківський СІЗО

На даний момент в установі перебувають ті, хто ще очікує вироку суду, так і ті, хто вже відбуває покарання. Станом на кінець травня в "СІЗО" знаходяться 1830 людей при максимальній наповнюваності 2400. Серед них 116 жінок і 14 підлітків. Решта - чоловіки. У штаті зайняті 420 співробітників.

Вдень кімнати для утримання в'язнів зазвичай пустують, оскільки всі працюють. За свою працю вони отримують 3700 гривень на місяць, які їм на руки не видають, однак їх можна перерахувати рідним.

За інформацією видання, похмурим виглядає сектор максимального рівня безпеки, де раніше містилися засуджені до довічного терміну. Камери там тісні з розрахунком на дві особи, з туалетом біля самого входу. На дверях - електрозамок.

Також в колишньому СІЗО є кухня, пекарня і бібліотека.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що у неділю, 3 червня, в Харкові на вулиці Ляпунова правоохоронці зупинили автомобіль BMW 320, який зупинився посеред тротуару, перегородивши прохід для пішоходів. За кермом виявився брат Олени Зайцевої, яка зараз проходить у справі смертельної ДТП в якості підозрюваної.

Як розповіли в прес-слежба харківської поліції, чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння.

"Під час спілкування з водієм інспектори виявили у чоловіка ознаки алкогольного сп'яніння, а саме: нестійка хода, запах алкоголю з порожнини рота, нечітка мова", - розповіли правоохоронці.

Пройти алкотест Василь Зайцев відмовився в присутності двох свідків. На водія оформили протокол, який пізніше передадуть до суду.

Нагадуємо також про те, про те, що головна обвинувачена в смертельній ДТП, яка сталася в жовтні 2017 у Харкові, Олена Зайцева швидше за все вийде сухою з води. У справі про аварію, яка забрала життя шістьох людей намічається розв'язка, і вона мало кому сподобається. Як зазначає убита горем жінка, все було зрозуміло з самого початку, коли 20-річну винуватицю аварії постійно намагалися "відмазати", відвести провину і знайти будь-які лазівки, щоб поліпшити її ситуацію.

Масштабна ДТП в центрі Харкова сталася 18 жовтня. Автомобіль Lexus їхав на величезній швидкості на червоне світло, вилетів на тротуар і перекинувся. В результаті аварії загинуло 6 людей, ще 6 отримали серйозні травми, з якими намагаються впоратися досі.