Вже настала осінь. І це не тільки красиві дерева і, іноді, казкова погода. Найчастіше, осінь асоціюється ще з величезними ризиками захворіти. Адже погода псується: постійні дощі і низька температура. Тому захворіти грипом восени дуже навіть просто. А це дуже неприємно, мало того, що погане самопочуття, так і ще ламає всі плани. Тому ми вирішили розповісти вам, як не захворіти на грип і ГРВІ восени.

Зміцнюйте імунітет
Очевидно, зате дуже допомагає. Як би ви не ставилися до свіжих фруктів і овочів, вони дуже добре сприяють зміцненню імунітету, а це в свою чергу допоможе не захворіти грипом. Щеплення, спорт, правильне харчування, спеціальні вітамінні курси – все це, або хоча б частину, рекомендується робити. Ну і звичайно, така профілактика допоможе захиститися не тільки від грипу і ОРЗ, а й від подібних хвороб.

Як не захворіти на грип і ГРВІ: гігієна
Про це нам розповідали весь дитячий садок і школу. І, на диво, це дійсно допомагає не захворіти грипом. Не чіпайте руками ніс, рот, слизові. Мийте їх постійно, і ризики захворіти на невизначений час різко зменшуються.

Як не захворіти на грип і ГРВІ: менше контактів з хворими
А краще взагалі їх повністю виключити. Масових скупчень людей, по можливості, краще уникати. Якщо ж якийсь розумник прийшов на роботу з температурою, то краще відправити його додому. Якщо ж у вас хворий вдома, то варто відправити його в окрему кімнату. Так як ці хвороби дуже заразні, то таке точно допоможе вам не захворіти грипом.

Як не захворіти на грип і ГРВІ: маски
Звичайно, маски постійно рекомендують у Моз. Але, варто відзначити, що вони допоможуть вам, швидше, не уникнути хвороби, а не заразити інших. Мало того, якщо її вчасно не поміняти, то це тільки допоможе бактеріям розмножуватися. Тому, можна дійти до висновку, хто маски не дуже вам допоможуть не захворіти грипом. Але, з іншого боку, якщо ви вірити в ефект плацебо – то це, можливо, допоможе.

Популярні новини зараз

Джо Байден призначив зустріч Володимиру Путіну через Україну

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Тепер ви знаєте, як не захворіти грипом, і можете спокійно розпланувати всю свою осінь, адже вам нічого не завадить.