Літо вже у розпалі, майже розпочався останній місяць, а значить, що вже точно пора поїхати на відпочинок. Але після вирішення всіх головних проблем: вибору місця відпочинку, покупки квитків і всього подібного. На Вас чекатиме ще одне досить складне завдання: збір валізи. Здавалося б, що може бути простіше: покласти речі і застебнути сумку. Але, як показує практика, це вдається далеко не завжди і не всім. Тому, ми вирішили вам розповісти, як правильно зібрати валізу, щоб нічого не забути.

Як правильно зібрати валіза у відпустку: список

Правильно зібрати валізу у відпустку вам допоможе список. Причому, дуже детальний. В ньому має бути написано все, аж до дрібниць. Звичайно, всі документи, квитки і гроші. До речі, досить важлива порада: ви можете відсканувати головні документи і скинути фото на телефон. Адже дуже часто буває, що турист просто втрачає все на відпочинку.

Як правильно зібрати валіза у відпустку: головний вміст

Щоб правильно зібрати валізу у відпустку, потрібно добре розуміти, куди ви їдете. Якщо ж ви підете у відпустку на узбережжі моря – то список буде одним, якщо ж кудись в гори, то зовсім іншим.
Але, завжди повинна бути "база" – це елементарні речі одягу: штани, шорти, кілька футболок. Крім цього, якщо ви їдете на море, то краще взяти два різних купальника: якщо один не висохне, то друга точно врятує, та й це допоможе одержати рівномірний загар.
Крім цього, потрібно взяти багато нижньої білизни: в ідеалі новий на кожен день.
І не можна забути про взуття: базової повинна бути зручна пара кросівок, або кед.

Популярні новини зараз

Ані Лорак різко змінилася, тепер вона блондинка і схожа на дівчинку-підлітка: "Бойфренд не впізнає"

Лорак і Лазарєв таємно побралися? Фото у весільній сукні з пишної "церемонії" спливли в мережі

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

Як правильно зібрати валіза у відпустку: потрібно правильно укладати речі

Відразу пхати все у валізу не варто. Потрібно згадати дитинство і тетріс. В першу чергу розкладіть все на підлозі, чи ліжку. Це допоможе вам зрозуміти, скільки речей і як потрібно скласти. Одяг краще всього укладати у формі валиків, так вона буде займати менше місця і буде краще виглядати потім. Крім цього, постарайтеся все складати валиками. Це теж дуже зручно для економії місця.