День учителя України щороку відзначається в першу неділю жовтня, і в 2017 році – це 1 число. Звичайно, прям в той же день педагогів вітати ніхто не буде, адже вихідний і всі зайняті своїми справами. Але все відзначення на День вчителя у школах пройдуть на наступний день. І у вас залишилося зовсім небагато часу, щоб вирішити, як привітати педагога на День вчителя, тому ми вирішили дати вам кілька порад.

Як привітати педагога на День вчителя 2017

Ми вирішили написати вам, які подарунки вчителю будуть найактуальнішими в це свято.

Подарунки вчителю: канцелярія

Звичайно, це не найкреативніше і не найкраще, що можна подарувати вчителю, зате дуже корисне. Тим більше, якщо це красиво подати. Знайдіть красивий блокнот, ручку, або ж будь-канцелярський набір. Це точно порадує педагога в День вчителя.

Популярні новини зараз

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Скромна ведуча "Все буде добре" Надія Матвєєва показала бездоганну фігуру у купальнику: "Раніше таких спалювали"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Показати ще

Подарунки вчителю: прикраси для кабінету

Пам'ятайте, що класна кімната – це, практично другий дім для вчителя. Тому він, звичайно ж, хоче її облагородити і зробити більш домашньою. Тому красивий вазон, або ж оригінальна дошка для нотатків, або навіть настільні годинники точно сподобаються вчителю в його свято.

Подарунок вчителю за інтересами

Якщо ви давно знаєте, або ж дружите з учителем, то напевно знаєте, що він любить. Тому постарайтеся, на День вчителя знайти подарунок за інтересом. Умовний квиток на концерт, або книга улюбленого автора будуть прекрасними подарунками на День вчителя.

Подарунок вчителю з гумором

Звичайно, іграшковий павук, або тарган вчителю не підійдуть, але ось умовна періодична таблиця Менделєєва ,з фотографією вашої вчительки, або з жартівливими елементами чудово підійде для подарунка на День вчителя.

Подарунок вчителю: комп'ютерні аксесуари

Вік комп'ютерних технологій, а значить без цього не обійтися нікому. Тим більше, що зараз практично у кожного вчителя на робочому столі стоїть комп'ютер. Тому, вибираючи подарунок на День вчителя, зверніть увагу на мишку, або гарні навушники. Це точно буде не тільки приємним подарунком, але і корисним.

Тепер ви знаєте, що подарувати педагогу на День вчителя.

Дивіться: Найкращі подарунки вчитель і що дарувати не варто