Як Путін заповів: бойовики випустили на передову дітей

поділитись
На вигляд начебто нормальна дівчина

Бойовики ОРЛО використовують у своїй пропаганді дітей.

Так, бойовики зняли ролик і опублікували в мережі, як діти привезли їм на передову солодощі і випічку. Подібні дії бойовиків викликали в мережі бурхливу реакцію.

"Цікаво, яке сміття в голові у цієї Діани, у цих хлопців? На вигляд начебто нормальна дівчина, а насправді цілковита дегенератка ... Краще б я помилявся .... Милі молоді люди, за що і на що пішли? ?? Як їх шкода ...", - пишуть коментатори.

"Дітям захотілося подивитися, як на передовій .... А на розвідку їм сповзати не захотілося? Одні в окопах сидять, а ці в повний зріст гуляють ..." - обурені користувачі мережі.

Діти на фронті

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російські бойовики можуть забратися з окупованих територій Донбасу і анексованого Кримського півострова вже зовсім скоро, і це підтверджує не один фактор.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак заявив, що питання вирішиться протягом декількох місяців. За його словами, звільнення окупованих територій може статися вже в березні-квітні 2018 року.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
ЛНР, бойовики, Донбас, вбивство
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Ватикан провчив за суперечки зі Біблією
0
0
16:37 21.03.2018
Валюта знову "застрягне" за психологічною відміткою
0
0
16:09 21.03.2018
За останні два роки, стверджує декан, в медичному університеті відбулося чимало реформ без втручання з боку міністерства охорони здоров’я
0
0
15:06 21.03.2018
Це питання священнослужитель ставить всім, хто приходить до нього
0
0
14:55 21.03.2018