Українські військові перевірили на міцність скандальні рюкзаки, які Міністерство внутрішніх справ закупило для них у 2014-2015 роках.

Бійці показали, як без зусиль змогли відірвати лямки рюкзака та накидне відділення зверху. Їм з легкістю вдалось витягнути з рюкзака корпусну конструкцію. Та й сам матеріал не надто міцний – бійці розірвали його руками.

"Правда про рюкзаки. Як людина може на війну таке надсилати і каламутити на цьому гроші?!", - коментар до відео на сторінці у Facebook бійця Івана Вадова.

Нагадаємо, 31 жовтня детективи НАБУ затримали трьох осіб у справі про закупівлю МВС 6 тисяч тактичних рюкзаків за завищеними цінами.

Серед затриманих були син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков, заступник голови МВС Сергій Чеботар та представник фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків. Їх підозрюють у розтраті 14 млн гривень з держбюджету.

Нагадаємо, Солом'янський райсуд Києва обрав Авакову-молодшому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Зазначимо, що кримінальне провадження щодо закупівель рюкзаків Генеральна прокуратура відкрила ще у 2015 році.

Дивіться, як військові з легкістю рвуть рюкзаки Авакова. Увага! На відео присутня ненормативна лексика

Правда о рюдзаках как человек может на войну такое присылать и мутить на этом деньги !

Posted by Ivan Vadov on Thursday, 2 November 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", Олександр Аваков одразу ж після звільнення вирушив до свого батька Арсена Авакова на роботу. 2 листопада близько 22:00 він прибув до будівлі Міністерства внутрішніх справ, а залишив територію відомства о 02:30.