У деяких медичних установах з батьків вимагають ІПН дитини для підписання договору з лікарем. Однак цей документ потрібен тільки для тих дітей, які вже досягли віку 14 років.

Про це повідомляє видання "Обозреватель". Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун пояснила, що за дітей віком до чотирнадцяти років декларацію з лікарем підписує один з батьків, взявши з собою свої документи (паспорт, ІПН), свідоцтво про народження дитини та мобільний телефон. При цьому ІПН дитини не вимагається.

Коли медична реформа в Україні дасть результати - дивіться у відео:

"Якщо дитині вже виповнилося чотирнадцять років, то підписати декларацію з обраним лікарем він може самостійно", - уточнила Супрун. Також чиновник нагадала, що дитина до вісімнадцяти років може підписати декларацію з сімейним лікарем чи педіатром, а з 18 років необхідно підписати декларацію з сімейним лікарем або лікарем.

Популярні новини зараз

Київські дорожники з цеглиною і тачкою атакували асфальт і стали живим мемом

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" Моз у Польщi вирішив переманювати в свою країну на роботу українських медиків. З цією метою для них спрощуються правила працевлаштування.

Аналітики підкреслюють, що значна частина співробітників польської системи охорони здоров'я зараз перебуває у передпенсійному віці. Спрощення працевлаштування українських медиків зараз дозволить уникнути дефіциту кадрів у цій галузі згодом.