Російська інтернет-компанія "Яндекс" відкидає звинувачення СБУ в передачі даних українців спецслужбам Росії.

В оприлюдненій заяві компанії сказано, що ні у співробітників, ні в керівництва "Яндекса" немає доступу до персональних даних користувачів.

У компанії запевнили, що захищають персональні дані користувачів у всіх країнах, де вона надає сервіси. Зокрема, для забезпечення цього дані про користувачів знеособлені і анонімні.

"Ніякої передачі даних, в якій звинувачують "Яндекс", не було", - заявили в компанії, додавши, що в даний час "Яндекс" проводить консультації з юристами і буде вживати необхідних дій для захисту своїх співробітників.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 29 травня, Служба безпеки України провела обшуки в офісах "Яндекса" в Одесі та Києві в рамках розслідування справи про держзраду.

Популярні новини зараз
Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги На зміну дощам прийдуть морози: квітень готує українцям "шокову терапію" Мінімум 5000 грн: пенсіонерам приготували солідні доплати, але отримають не всі Знову по 6–8 годин без світла: українців попередили про тривалі відключення
Показати ще

СБУ звинуватила "Яндекс" в передачі даних українців спецслужбам Росії.