На розгляд Верховної Ради винесли законопроект №7412, який передбачає посилення кримінальної відповідальності за незаконне захоплення будівель профспілок.

Автор проекту закону залишився невідомим, але він зазначив, що документ спрямований "проти дій різного роду революціонерів". За протест шляхом захоплення будівель пропонують кидати за ґрати на сім років.

У пояснювальній записці до проекту закону прямо написано, що цей документ розроблений під дією рефлексії на спробу захоплення "Жовтневого палацу" ("Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок") 17-го грудня поточного року прихильниками Міхеїла Саакашвілі.

Однак і зараз в Україні за такий самий злочин також передбачена відповідальність: при захопленні будівель органів державної влади можна отримати п'ять років в'язниці. Тобто, пропозиція нардепа не така вже й нова - всього навсього збільшити термін позбавлення волі на пару років.

Дивіться: Виступ Саакашвілі на мітингу біля Верховної Ради

Популярні новини зараз
Можете втратити гроші: українці скаржаться на проблеми у ПриватБанку Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів Рахунок можуть заблокувати за один платіж: кому ПриватБанк відмовить в обслуговуванні Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Саакашвілі спростував інформацію про те,що звертався до президента України Петра Порошенка із пропозицією щодо примирення.