На Донбасі з'явився незвичайний помічник, який шукає загиблих та поранених українських героїв. Собака з унікальними особливостями служить разом з нашими захисниками на передовій.

Про це розповіли у Штабі АТО.

"Єдина в Україні собака, яка має унікальні здібності, допомагає розшуковувати тіла загиблих. Третій рік поспіль в районі проведення Антитерористичної операції здійснюються заходи щодо пошуку зниклих безвісті, ексгумації та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України. Це на сьогоднішній день унікальна і єдина на всій території України собака, яка працює з пошуку загиблих на глибині залягання метр-півтора, двох метрів", - повідомив волонтер проекту "Евакуація-200".

У разі, якщо собаці вдається знайти живу людину, то вона гучно гавкає, кличучи на допомогу військових. Якщо пес знаходить загиблого бійця, він лягає поруч і дивиться на нього.

Популярні новини зараз

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Олена Філонова розляглася посеред вулиці з букетом і кульками в руках: "Загадуйте бажання"

Показати ще

Також волонтери опублікували відео, на якому показали результат пошуку за допомогою хвостатого бійця.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", американський президент повідомив важливу новину щодо допомоги Україні в галузі обороноздатності. Найближчим часом ми будемо знати, чи розраховувати на купівлю протитанкових ракет у США.