Однією з найбільш ранніх форм астрології була давньоєгипетська. Як відомо, цей гороскоп вміщував у собі розповідь про приховані здібності, які давалися людині при народженні.

Так, передісторія давньоєгипетського містицизму налічує тисячі років. Зодіак включає дванадцять знаків, кожен з яких назвали по імені певного божества.

НІЛ (1-7 січня, 19-28 червня, 1-7 вересня, 18-26 листопада)

Бог Ніл і річка з однойменною назвою були в Єгипті джерелом нескінченної енергії. Стародавні люди вважали, що водойма - це джерело життя. Тому в голодний час жителі просили допомоги у річки.

Популярні новини зараз

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала особистий момент з Дзідзьо: "Весна ж..."

Джо Байден виступив з терміновою заявою через Росію: діалог з Путіним можливий

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

Показати ще

Представники цього знака - натури дуже пристрасні й імпульсивні. Девіз усього їхнього життя - краще зробити і не шкодувати. Що ж стосується надприродних здібностей людей Нілу - це дар цілительства.

АМОН-РА (8-21 січня, 1-11 лютого)

Амон поєднував у собі характери безлічі богів: Ра (бога Сонця), Міна (бога творення і розмноження), а також войовничого бога Монту. Їх підопічні - це мудрі і цільні натури. Крім того, одна з їхніх головних якостей - це сонячний оптимізм.

МУТ (22-31 січня, 8-22 вересня)

Богиня Мут - це символ суворої матері. Вона посідає друге за значимістю місце в єгипетській міфології після Ізіди. Носії цього знака вимогливі і до себе, і до інших. Вони завжди готові допомогти не словом, а ділом.

ГЕБ (12-29 лютого, 20-31 серпня)

Геб - символ Землі, міцного союзу і єднання. Якщо ви народилися під цим знаком, значить, ви дуже хороший порадник, добра людина з тонким відчуттям .

ІЗІДА (11-31 березня, 18-29 жовтня, 19-31 грудня)

Ізіда символізує жіночність і материнство. Величезне щастя, якщо під її знаком народилася представниця слабкої статі. Адже головна сутність Ізіди - любов. Носії цього зодіаку життєрадісні, відкриті, амбітні.

ОСІРІС (1-10 березня, 27 листопада - 18 грудня)

Осіріс - один із найбільших єгипетських богів. Він є символом родючості і розвитку. Його підопічні - чудові оратори й організатори.

ТОТ (1-19 квітня, 8-17 листопада)

Тот допомагав людям оволодіти мовою, писемністю і арифметикою. Він вважається покровителем вчених і філософів. Його підопічні відрізняються великою увагою до деталей і здатністю до аналізу та логічного мислення.

АНУБІС (8-27 травня, 29 червня - 13 липня)

Анубіс - бог, який займався бальзамуванням померлих. Однак ця церемонія під його керівництвом проходила святково. Анубіс наділив своїх підопічних почуттям чорного гумору і вмінням у складних ситуаціях знаходити веселі моменти.

СЕТ (28 травня - 18 червня, 28 вересня - 2 жовтня)

Сет вважався символом свободи у стародавнього народу. Бог темряви, безладу, пустель, бур і війни. Народжені під цим знаком амбітні, винахідливі, впевнені в собі і в своїй правоті.

БАСТЕТ (14-28 липня, 23-27 вересня, 3-17 жовтня)

Бастет - богиня любові і родючості. Під цим знаком народжуються ідеальні дружини і матері. Вони легко доб'ються успіху в усіх професіях, які вважають потрібними.

ГОР (1-7 травня, 20-30 квітня, 12-19 серпня)

Бог Неба, Зірок, Любові, захисник фараонів. Ті, хто з'явився на світ під заступництвом Гора, створені для польоту. У них чудова фантазія, багата уява, і вони прекрасно реалізують себе на ниві творчих професій.

СЕКМЕТ (29 липня - 11 серпня, 30 жовтня - 7 листопада)

Головна мета життя цього божества - справедливість. Якщо ви народилися під цим знаком, то скоріше за все користуєтеся великим авторитетом серед простих смертних, вимогливі по відношенню до себе та інших.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", астрологи розповіли, яким буде 4 вересня для різних знаків гороскопу.