Так звані "звірства" членів "Правого сектору" – найулюбленіша тема в лавах проросійських найманців. Їм дуже легко приписувалися численні неіснуючі злочини – все, аби налякати публіку до тремтіння у колінах і виставити себе мало не "захисниками".

Та нещодавно перевершив усіх фейковий " заступник командувача оперативного командування терористів "ДНР" Едуард Басурін: йому привиділися дивні речі на одному із блокпостів поблизу Донецька.

Не довго думаючи, Басурін побіг розповідати все сепаратистським ЗМІ: мовляв, "Правий сектор" в разі виявлення сім-карти оператора терористів "Фенікса" ламає її або пропонує заплатити "викуп":

"Там взагалі був кричущий випадок: бабуся завернула тормозок в місцеву газету. Коли вони її побачили, то забрали тормозок і намагалися на вулиці спалити газету. Був сильний вітер, і вони не могли її підпалити. Вони змушували бабусю цю газету з'їсти. Люди обурилися, їх слухати ніхто не став. Коли люди стали обурюватися, вони газету все-таки забрали, тормозок віддали, але в дуже грубій формі говорили з людьми, які перебували в цьому автобусі ", - нічого собі легенда, гідна серіалу. Але, звісно, адекватні люди у подібні вигадки не повірять ніколи.

Популярні новини зараз
Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Ольга Сумська знищила Фаріон, яка звинуватила маріупольців у знищенні свого міста: "Людина має відповідати" Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція
Показати ще

Дивіться: "Правий сектор" змушував бабусю з'їсти місцеву газету просто на КПП – чергова вигадка бойовиків

Це підтверджують коментарі у соціальних мережах, які один за одним почали з'являтися після цієї заяви: Басуріну нагадали інший "перл" бойовиків - розп'ятого хлопчика в Слов'янську. Тоді українців показували якимись шкуродерами, які "не шкодують ні жінок, ні дітей".

При цьому начисто забувши, на що їх "колеги" перетворили промислову зону Авдіївки, та які важкі дні довелося пережити під час Іловайського котла.

Як повідомляв портал "Знай.ua", так званий "заступник командувача оперативного командування ДНР" Едуард Басурин заявив, що захоплений на території Донбасу силами АТО росіянин Микола Покусаєв не воював на боці бойовиків. Крім того, Басурин переконаний, що Покусаєв перебував на випробувальному терміні в одному з військових підрозділів бойовиків, але тоді його нібито не взяли на службу.