Для українських туристів, які мають намір подорожувати Європою, створили спеціальну мапу. На ній можна знайти інформацію про те, яку мінімальну суму коштів потрібно мати із собою при перетині кордону тієї чи іншої країни.

Відповідна інструкція опублікована на сторінці European Union in Ukraine у Facebook.

Цю мапу створили у рамках проекту "Подорожуй відповідально". Користуватися нею доволі зручно, адже найбільш важливі дані виділені яскраво-зеленим кольором, а всі написи – українською мовою.

Дізнатися основну суму, необхідну для поїздки, можна клікнувши на назву обраної країни.

Наприклад, щоб поїхати в Угорщину, потрібно не менше 3,2 євро з розрахунку на кожен день. А от найдорожчою виявилася Іспанія – на добу українцям потрібно 71 євро, загальна ж сума для короткої поїздки складає близько 637 євро.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників Війна має закінчитися до жовтня? Відома астрологиня не потішила українців: "Ми знову матимемо повтор" Перевірку лічильників повернули: хто може "врятуватися", а кому треба якнайшвидше надати акт "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації
Показати ще

Туристам, які хочуть їхати до Бельгії, ставлять мінімальну суму в 45 євро на день, але це за умови, що ви зупиняєтеся там у знайомих або родичів. Втім, якщо плануєте ночувати у готелі, то потрібно мати при собі щонайменше 95 євро на день.

Як повідомляв портал "Знай.ua", сьогодні в Європарламенті підпишуть документ про надання Україні безвізового режиму.