Компанії Wizz Air запустила черговий рейс зі Львова до Берліна.

Як повідомляє прес-служба обласної адміністрації, Рейс відправляється з аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького. Тривалість польоту складе менше двох годин. При цьому вартість перельоту приємно здивує - 579 гривень.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що турецький бюджетний авіаперевізник Pegasus Airlines подав документи до Державіаслужби для реєстрації в якості української авіакомпанії.

Pegasus airlines почала польоти в Україну з 2010 року. Сьогодні авіакомпанія здійснює регулярні рейси зі Стамбула до Харкова, Львова та Запоріжжя, а також з Анкари до Києва і Одеси.

Крім того, за словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, в Україні може бути створена національна компанія дешевих авіаперевезень.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей Куб води по 250 гривень: водопостачання суттєво дорожчає Ухилянтів хочуть дістати через посольства: чи пошириться мобілізація за кордоном Смертельне тріо: 70‑річний пенсіонер помер після інтиму з двома партнерами, вечірка закінчилась трагедією
Показати ще