Український уряд затвердив Державну соціальну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду, передає Урядовий портал.

Заступник міністра соціальної політики Олександра Чуркіна розповіла, що міністерство запропонувало внести добровільне безкоштовне обстеження на наявність TORCH-інфекцій.

Ці заходи повинні попередити наявність вроджених захворювань, знизити рівень неблагополучної вагітності і поліпшити рівень охорони здоров'я в Україні.

"Програма буде реалізовуватися за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів і за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством України" - зазначила Чуркіна.

Вона додала, що TORCH-інфекції призводять до серйозних аномалій при формуванні плоду. У 80% випадків при наявності вірусу, що долає фетоплацентарних бар'єр у зародка з'являються патології в розвитку несумісні з життям. Також, віруси, які відносяться до групи TORCH-інфекцій призводять до сильних генетичним аномалій, в результаті чого народжуються діти-інваліди.

"Коли майбутнє подружжя буде приходити до РАГСів і подавати заяву про реєстрацію шлюбу, то будуть отримувати направлення на добровільне обстеження на TORCH-інфекції. Саме ці інфекції, якщо знаходяться в організмі дорослої людини, то мають великий вплив на здоров'я новонародженої дитини" - сказала Чуркіна.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що традиційний шлюб в сучасному світі відходить на другий план. Все більшої популярності набирає співжиття, яке помилково називають цивільним шлюбом.

Про це повідомляють ЗМІ.

Особливо зручна ця форма відносин для знаменитостей, які не бажають ділити багатомільйонне майно.

Подібні союзи не поступаються традиційним шлюбів зірок по довговічності, а часом навіть перевершують їх.

Райан Гослінг і Єва Мендес (разом з 2011 р)

Американський актор Райан Гослінг відомий численними романами з різними знаменитостями, в числі яких Сандра Буллок, Рейчел Макадамс, Фамке Янссен і інші. Привернути увагу артиста надовго змогла актриса Єва Мендес.

У 2011 році Гослінг познайомився зі своєю майбутньою обраницею, вони починають зустрічатися і жити разом. Вже в 2014 році у них народилася перша дочка Есмеральда Амада Гослінг, а в 2016 році - друга, Амада Лі Гослінг.

Співачка Слава і Анатолій Данилицький (разом з 2002 р)

Російська співачка Слава познайомилася з великим бізнесменом і співвласником "Аерофлоту" Анатолієм Данилицький в 2002 році в ресторані. Тоді виконавиця була ще не так популярна, і Данилицький допоміг у розвитку кар'єри молодої співачки.