Український громадський діяч, позафракційний нардеп Остап Єднак вирішив на собі спробувати усі переваги дешевої подорожі в плацкартних вагонах "Укрзалізниці". Ця поїздка, напевно, запам’ятається політику надовго.

Про свої враження депутат написав на сторінці в Facebook та виклав кілька цікавих знімків.

Єднак проїхався поїздом зі Львівської області до столиці. Серед переваг, він назвав дешевизну проїзду, а також йому сподобалось, те, що можна поспілкуватися з різними людьми під час поїздки. Інакше у плацкарті не буває, там нікуди сховатися.
"Досвід цікавий. Супер-лоукост, єдиний доступний квиток з Бродів до Києва виявився моїм! 115грн. включно з постіллю та чаєм за 450 км. - мабуть найкраща опція", - написав Єднак.

Проте не міг не вказати й на недоліки. Поспати нормально депутату так і не вдалося, адже у вагоні стояв сильний шум, хропіння пасажирів було чутно скрізь. Проте і це не найгірше, чого можна очікувати у плацкартному вагоні.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

"З мінусів - хрюкання, хропіння та сопіння вночі змінилось шаленим шумом від старого вікна та крутої швидкості вранці. Зато це найкращий спосіб бути якнайближче до людей", - підсумував він.


Також Єднак показав, до якого туалету йому доводилось заходити та у які вікна дивитись.


Проте користувачам не здалося це так весело, як описував депутат. Серед читачів посту був і мінстр інфраструктури Володимир Омелян, який відзначив "лайком" даний пост.Саме міністр розпочав традицію серед політиків, подорожувати разом з народом.

"І я теж хочу сказати, що мільйони українців так їздять/живуть, а міністри це розглядають, як забавку. Якщо чесно, то гидко. Але добре хоч так, бо наприклад Тимошенко, колись вперше спустилася в Київське метро саме з журналістами", - коментують користувачі.


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", пасажири показали, як старі вагони "Укрзалізниці" перетворюються на "басейн", коли йде дощ.