В період новорічних свят служби таксі традиційно піднімуть тарифи, оскільки і попит підвищиться в десятки разів раз. Протягом декількох днів наживатися на цьому планують як міські служби, так і приватники.

Як повідомляє портал Рoliteka, вже зараз ціни на таксі зросли на 5-10%, а в новорічну ніч до стандартного тарифу додасться ще 100%. "Зазвичай підвищений тариф застосовується не тільки в новорічну ніч, а ще з обіду 31 грудня і до кінця дня 2 січня", - розповів Глава Української таксомоторної асоціації (УТМА) Андрій Антонюк.

Таксі в Україні: чому працюють неадеквати і відсутній контроль


Також він зазначив, що в цьому році питання різкого підвищення цін стане складнішим, оскільки дуже популярними стали служби Uber і Yandex: як відомо, тут діє автоматизований розрахунок вартості.

У свою чергу, в Uber кажуть, що їхній сервіс автоматично піднімає коефіцієнт ціни для залучення більшого числа водіїв в райони, де кількість замовлень перевищує кількість доступних автомобілів. "Головне, що впливає на вартість, - це попит", - розповіли співробітники сервісу.

Популярні новини зараз

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

Олександр Новиков, який довго працював в офіційних таксопарках, а потім "перекваліфікувався" у приватники розповів, що в цю новорічну ніч він розраховує заробити не менше 400 доларів: "Попит на послуги таксі в цю ніч значно перевищує пропозицію. Заробити можна добре. Таксистів, готових працювати в святкову ніч, набагато менше, ніж у звичайні дні, але й ризиків більше. Наприклад, велика ймовірність нарватися на п'яних агресивних пасажирів або на пішоходів, які переходять дорогу в недозволеному місці".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що українцям приготували нове підвищення тарифів на гарячу воду.