У Міністерстві інфраструктури не виключають, що, можливо, вже незабаром тверде покриття на дорогах почнуть міняти з асфальту на бетон.

Пілотними областями з будівництва цементних автошляхів стануть Дніпропетровська, Миколаївська та Одеська області. Про це глава відомства Володимир Омелян заявив під час виступу на форумі UkrCemFor 2017, передає "Центр Транспортних Стратегій".

"Ми давно говоримо про цементні дороги. І моя мрія, як міністра, щоб, принаймні, схід і південь України мали бетонне покриття автодоріг», – наголосив він.

За його словами, 95% шосе названих регіонів виявилися вже непридатні для використання і потребують хоча б якогось ремонту.

"Одночасно, дивлячись вперед, ми розуміємо, що альтернативи бетонним дорогах немає. З таких доріг, які ми вже плануємо з будівництва в бетоні, - це будуть дороги Дніпропетровської, Миколаївської, Закарпатської областей. Це буде, принаймні, південна частина дороги, яка з'єднає Гданськ і Одесу", - цитує слова Омеляна ЦТС.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливайко і Анна Богдан розповіли про кохання після проекту: "Робить все, щоб мені було добре"

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

Незабаром отримати ділянки доріг з бетонним покриттям може й транспортний коридор Львів-Херсон. Зараз триває підбір консультанта для розробки ТЕО.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, як бойовики заробляють на ремонті українських доріг.