Навіть у такій тонкій і складній сфері як виховання дітей, виявляється, багато що залежить від того, під якою зіркою ви народилися.

Як відомо, поганих мам не буває, але іноді корисно подивитися на себе з боку. Цей гороскоп допоможе вам розібратися зі слабкостями і зміцнити сильні сторони, навіть якщо у вас ще немає дітей, вважає Сlutch.

Мама-Овен
Сильні сторони: впевненість, усвідомленість, сила і безстрашність.
Слабкі сторони: гнівливість, вузькі погляди, одержимість, метушливість і егоцентризм.

Це не мама, а справжня войовниця! З будь-якої ситуації прагнеш вийти переможцем, і батьківство не виняток. Ти занурюєшся в нього з головою, але не перестаєш бути жінкою. Завжди йдеш з гордо піднятою головою, навіть якщо на твоєму жакеті від Fendi проступає пляма молока. Правда, на початку материнського шляху повна залежність дитини від тебе створить деякі складності. Адже ти звикла ставити свої інтереси вище інших. І якою б сильною не була любов до курчатка, розуміння того, що ви дві окремі особистості, для тебе важливіше. Це, безумовно, цілком здорове ставлення до ситуації, але тут є небезпека перегнути палицю і очікувати занадто великої самодостатності від дитини. Зате ти завжди будеш показувати їй позитивний приклад, крок за кроком завойовуючи все нові і нові висоти.

Популярні новини зараз
Де в Україні більше не можна буде палити вже з 11 липня Гороскоп на липень 2022: всі знаки Зодіаку зіткнуться з труднощами, але Козероги, Овни та Діви зловлять удачу за хвіст З якої погоди розпочнеться липень в Україні: прогноз синоптикині Наталки Діденко Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Мама-Телець
Сильні сторони: врівноваженість, хороший смак, розсудливість, працьовитість.
Слабкі сторони: поблажливість, матеріалізм, перепади настрою, метушливість.

Мами-Тельці строгі і відв'язні одночасно. Сьогодні ти вчиш дітей цуратися доріг, а завтра дозволяєш дванадцятирічному синові осідлати мотоцикл. Щодо одного і того ж питання ти можеш мати дві кардинально протилежні думки. Витрачаючи роки свого життя на виховання дитини, ти безумовно розраховуєш на визнання. Однак, намагаючись бути ближчою до дітей, ніколи не пожертвуєш самоповагою. У тонкій рукавичці з італійської шкіри спочиває залізний кулак (до речі, з прекрасним манікюром). І поки діти не змушують тебе публічно червоніти, не порушують одну з твоїх заповідей і не виявляють неповаги стосовно тебе - не буде ніяких проблем. Адже це просто, чи не так? Материнство дозволить ще більше розвинути управлінські якості, дані жінкам-Тельцям від природи. А структурований режим годувань дитини є для тебе більш природним, ніж для більшості представників інших знаків зодіаку. Коли мова йде про батьківські пріоритетах і дитячі інтереси (наприклад, про навчання в елітній школі), ти йдеш напролом і до кінця.

Мама-близнюки
Сильні сторони: багатосторонність, молодість, цікавість, відкритість, оригінальність, креативність.
Слабкі сторони: неузгодженість, відсутність кордонів, протиріччя, нетерплячість, читання нотацій замість вислуховування.

Ох, бути мамою - це важко і часом нестерпно, але точно не нудно. Саме під таким гаслом живе мама-близнюки. Така різна і багатостороння, ти постійно змушуєш близьких гадати, що викинеш в наступний момент. Під дахом твого будинку ніколи не буває нудно, хоча деякі члени сім'ї не завжди розуміють, що взагалі відбувається. Давай подивимося правді в обличчя: ти іноді не можеш не суперечити сама собі. Ретельно вивчаєш список продуктів, якими годуєш дитину, але спокійно візьмеш її з собою в джаз-клуб або погодуєш в наповненій смогом столиці. З Близнюками ніколи до кінця не знаєш, чого чекати. Однак, незважаючи на легковажність і легкість на підйом, ти буваєш дуже стурбованою, твій мозок ніколи не відключається. Мабуть, тому ти славишся, як найбільш ексцентрична мама на кварталі, а може, найбільш впертою. Але на тлі твого материнського інстинкту це унікальне поєднання.

Мама-Рак
Сильні сторони: чутливість, комфортність, хороший смак, відданість, сентиментальність.
Слабкі сторони: надмірне заступництво, мінливість настрою, страх, ревнощі.

Ти чудова зодіакальна мама, просто народжена для цієї роботи! У більшості мам-Раків материнський інстинкт закладений в генах. Ти з тих мам, які можуть виступати за домашні пологи, прийняти пологи у інших жінок, а свою дитину годувати грудьми скільки завгодно. Крім того, створиш прекрасну сім'ю, наповниш свій будинок затишком і теплом. Ти викладаєшся повністю у стосунках з дітьми і, ймовірно, на все життя станеш для них другом і порадником. Материнство змінить і соціальну сторону у твоєму житті. Раніше Раки могли бути сором'язливими і стриманими, але поява дітей дає прекрасну можливість подружитися з іншими батьками. Твоє коло спілкування розшириться завдяки мамам друзів твоїх дітей або сім'ям, які ти зустрічаєш по дорозі зі школи або з спортивних секцій додому. Розмови про дітей дозволять тобі краще пізнати людей перш, ніж вирішити, чи варті вони твоєї довіри. У підсумку, коли ти зможеш сама розкритися і розповісти про себе, це покладе початок нової міцної дружби. А справжніх друзів Раки приймають як членів своєї сім'ї. В твій світ не так просто потрапити, але якщо хтось уже опинився в ньому, то це назавжди.

Мама-Лев
Сильні сторони: грайливість, лідерство, креативність, впевненість.
Слабкі сторони: увага, перш за все, до себе, схильність до драматизму, занадто багато енергії.

Світло, камера, мотор! Креативна і драматична мама-Лев живе саме за таким принципом. У батьківство Лев занурюється з повною самовіддачею, з усім серцем і душею. Ти пишаєшся тим, що ростиш здорових і успішних громадян,на яких обов'язково чекають великі справи. У тебе дуже висока планка, яку сама досягаєш без особливих зусиль, але від своїх дітей часом вимагаєш занадто багато. Ну і що! Зате коли вони виростуть і стануть успішними лікарями, адвокатами, бізнесменами, митцями, та ким завгодно, вони скажуть тобі спасибі. Ніщо не зможе збити тебе з обраного шляху. Навіть якщо твоя дитина має діаметрально протилежні погляди на кар'єру, спосіб життя і вірування, ти все одно будеш грати чільну роль в її вихованні. Трудишся ти багато і старанно, але для розваг теж знаходиш час. А у виборі подарунків тобі взагалі немає рівних! Тому що це спосіб довести, що ти знаєш когось і спеціально вибрала час, щоб знайти для нього щось особливе. Так, ти обдаровуєш своїх дітей обіймами і поцілунками, виразом щирої любові, але ж вони - твоя гордість і радість. Дружна сім'я - це благо, але деколи треба відпустити повіддя, дозволяючи своєму потомству піти і пізнавати навколишній світ самостійно.

Мама-Діва
Сильні сторони: організованість і структурованість, розсудливість, здорові звички, інтелект.
Слабкі сторони: занепокоєння про те, що ще не відбулося, тривожність і нервозність, самовдоволення, пунктуальність.

Чесна і вільнодумна мама. Але серед Дів зустрічаються абсолютно протилежні за характером представники. Одні відчувають себе в материнстві як риба у воді, інші, інтроверти, напружуються від зазіхання дітей на їх особистий простір і час. Але давай будемо чесними: нагороди рідко отримують без втрат. Але є й інша сторона медалі. Твоє материнство в четвертому будинку управляється Стрільцем, знаком подорожей, пригод і мудрості. А це пробуджує почуття гумору і філософське ставлення, допомагаючи сприймати материнство як велику пригоду, ніколи не сумувати.

Почитай роботи дитячого лікаря і психоаналітика Дональда Віннікота, який розвиває теорію про "досить хорошу матір". Він вірив: щоб бути хорошою матір'ю, досить бути людиною в тривимірному вимірі, забезпечувати безпекою і поживним середовищем, але не догоджати кожній вимозі дитини, яку сприймає мати як центр всесвіту, і не руйнувати себе саму. Для Дів, які звикли все робити ідеально, такий погляд може стати певним викликом. Якщо материнство чогось і може тебе навчити, так це як зменшити самокритичність і дозволити собі іноді бути слабкою.

Мама-Терези
Сильні сторони: м'якість, чистота помислів, хороший смак, справедливість.
Слабкі сторони: непослідовність, снобізм, метушливість.

Ілюзорний баланс Терезів досягається постійним пошуком. Материнство може дати тобі точку опори, впорядкувати внутрішній хаос. Якщо раніше ти була повільною і безініціативної, то зараз раптом станеш зібраною і навіть у чомусь досконалою мамою. Терези щасливі, коли живуть для когось іншого. Ти полюбиш всі типові образи дитинства - від величезних лялькових будиночків і вантажівок до розкиданих чайних аксесуарів або рейок від поїзда. У Терезів є унікальна здатність бути тут і зараз, зі своїми дітьми. Ти будеш сміятися над їхніми гримасами, любити їхні примхи і запитання, із задоволенням проводити години, пояснюючи, чому небо блакитне, або допомагаючи їм знайти точне місце на небесах, куди вирушила золота рибка. Піклуючись про дітей, мами-Терези не забувають і про себе, відмовляються ходити "як є", тому що у них дитина. І своїх дітей ти одягаєш так само чарівно. Правда, часто це робиш з власного марнославства, тому варто собі періодично нагадувати, що вони народилися не для того, щоб бути експонатами. Поважай їх індивідуальність і особисті кордони, тоді разом вам завжди буде цікаво.

Мама-Скорпіон
Сильні сторони: сила, гнучкість, інтуїція, сила волі.
Слабкі сторони: контроль, параноя, емоційна нестабільність, одержимість, самобичування.

Мама-Скорпіон - це магнетична мама, вона надихаює і лякає. Якщо у тебе гарний настрій, діти від тебе не відходять, якщо поганий - тримаються подалі. У тебе є щось від Кармели Сопрано: мафіозна мати на шпильках, до якої ніхто не поткнеться двічі. Ти будеш невпинно працювати, щоб у твоїх дітей було стабільне майбутнє. Наприклад, почнеш відкладати гроші на університет ще до народження дитини або вкладеш інвестиції в будинок, в якому діти коли-небудь будуть жити. Для Скорпіонів дуже важлива фінансова незалежність. Крім того, у тебе дуже розвинена інтуїція, тому можеш сміливо довіряти своєму внутрішньому голосу, він рідко помиляється.

Мама-Стрілець
Сильні сторони: авантюризм, мудрість, почуття гумору, перспективність.
Слабкі сторони: нетерплячість, грубість, зайва прямота, що межує з дурістю, занадто багато спонтанності і відсутність порядку.

Яка ти мама: спонтанні Стрільці живуть тут і зараз, керуючись імпульсом і інстинктами. Ти плекаєш свою незалежність, тому материнство зі своєю постійністю може здатися тобі нереальним. Хто ти - прихильник дисципліни? Авторитет? Сумнівно. Батьківство буде віднімати багато сил і енергії, адже воно вносить корективи у твої плани на життя. Спонтанність і експромт - твоя друга натура. Ти можеш закинути дітей в авто і помчати в інше місто за феєрверками або до цирку. Але коли справа доходить до складання чітких планів і розпорядку ...

Не все відразу. Найкраща стратегія для мами-Стрільця: не можеш перемогти ворога - стань його другом. Хочеш перефарбувати кухню в дев'ятий раз? Дай дитині пензлик, невелику банку з фарбою і кут. Бонуси: вдовольниш своє бажання, прив'єш дитині нові навички, отримаєш задоволення від часу, проведеного разом. Пам'ятай, діти просто хочуть бути поруч з мамою. Залучай їх до своїх турбот, і вб'єш відразу двох зайців. А коли все ж трапляються провали, використовуй своє почуття гумору.

Мама-Козеріг
Сильні сторони: планування, структурованість, шанування традицій, послідовність, терпіння, вдумливість.
Слабкі сторони: занепокоєння і тривога, надмірна обачність, песимізм, невпевненість в собі, занадто серйозне ставлення до помилок.

Козеріг - чоловічий знак зодіаку. Ти не боїшся встановлювати обмеження і викладати важливі життєві уроки дітям. І не набиватися їм в близькі друзі, тому що вважаєш за потрібне дотримуватися вікової ієрархію. Ти поважаєш власних батьків (навіть якщо вони тобі не дуже подобаються) і можеш бути занадто правильною. Маму-Козерога можна не назвати надто ласкавою, тому що ти звикла проявляти свою прихильність не поцілунками, а діями. Корінь такого ставлення знаходиться в дитинстві. Ти грала роль слухняного солдата, якому властиво стримувати емоції. Часом на тебе покладалася величезна відповідальність, непосильна для тендітних дитячих плічок. Або, може бути, твої батьки старанно працювали, щоб забезпечити тобі майбутнє, і тепер ти відчуваєш себе глибоко їм зобов'язаною за досягнення.

У кожній мамі-Козерозі є свій сталевий стрижень, велика сила, не варто обманюватися їхньою тендітною жіночною красою. Цілком ймовірно, ти станеш годувальницею сім'ї. Однак за своїми обов'язками не забувай зупинятися і насолоджуватися приємними дрібницями. Життя пролітає непомітно.

Мама-Водолій
Сильні сторони: молодість, відкритість, оригінальність, справедливість.
Слабкі сторони: обмеженість, зайві хвилювання і схильність до драматизму, відчуженість, занадто лояльні погляди.

Що ви отримаєте, якщо змішаєте сусідську дівчинку, прихильницю рок-н-ролу, королеву маскараду і кращого друга дитинства? Додайте пару тату, чорний пояс по карате і принаймні один скелет у шафі (пірсинг, про який пошкодували?) - і ви отримаєте маму-Водолія у всій її еклектичній красі. Характер мами-Водолія не вміщується ні в одні рамки. Ти любляча і відсторонена, невблаганна і спонтанна, дивачка з найм'якішим в світі контролем. Ти спеціалізуєшся в улаштуванні хаосу, і твоє батьківство не знає правил.

Мама-Водолій може бути безрозсудною і абсолютно божевільною, але з нею ніколи не буває нудно. Ти сприймаєш власне життя як велику пригоду і хотіла б, щоб і діти перебували в цій магічній утопії, створеній твоєю яскравою уявою, як можна довше. Водолії відомі своєю легковажністю - це знак вільних зв'язків і дружби, тому ти більше належиш всьому світу, ніж одній маленькій людині. Але в той же час можеш жадати безпеки і осілості. Тобі життєво необхідно зберегти свою індивідуальність, навіть ставши мамою. Якщо ти любила ходити на музичні фестивалі, спортивні ігри, виставки або їхати за місто на вихідні з подружками, знайди спосіб продовжувати в тому ж дусі. Не намагайся бути щасливою домогосподаркою - збунтуєшся! Тобі потрібен правильний баланс між вшануванням власної індивідуальності і перебуванням джерелом стабільності та сталості в житті твоїх дітей.

Мама-Риби
Сильні сторони: співчуття, вихованість, багата уява, креативність.
Слабкі сторони: нестриманість, маніпуляція, нестабільність, почуття провини.

Яка ти мама: здрастуй, мамо-русалко! Риби - це спокусливі сирени, які навіть в спортивних штанях будуть з укладкою і готовими до грандіозних планів. Ти співчутлива і легка, одухотворена і чутлива, мудра і емоційна. Ти знаєш, як зробити з себе богиню, і здатна навчити цьому інших жінок. У мам-Риб багато примх. У твоїй голові постійно щось відбувається, а в будинку не буває одноманітних днів. Ти засинаєш і прокидаєшся з думками про феєричні вихідні, подорожі, пікніки. Альберт Ейнштейн (Риби) сказав: "Істинна ознака розуму - не знання, а уява". Однак зворотним боком твого свавільного поводження може стати повна відсутність внутрішніх обмежень, стабільності, порядку і режиму. Це може привести до труднощів в житті підростаючих дітей або зробити їх тривожними від постійної непередбачуваності. На допомогу прийдуть чоловік, бабусі з дідусями або вихователі. Не соромся звертатися до них за допомогою, коли відчуєш, що виснажена. Твої діти знають, що ти завжди прикриєш їх спини, і будуть рости зі здоровою самооцінкою. Будеш поруч, щоб підтримувати їх, пестити і заохочувати кожне їхнє досягнення. Незважаючи на наявність свого особистого життя, ти пронесеш близькість з дітьми через роки. Мама, кращий друг, повірниця - ти без особливих зусиль справляєшся з кожною роллю.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав про найкращі зодіакальні пари.