Російський президент Володимир Путін готується до нового загострення на Донбасі, щоб мати козирі в переговорах із Заходом.

У цьому впевнений шеф-редактор видання "Деловая столица" Віталій Пирович, повідомляє "Крим. Реалії".

"З цим я пов'язую перемогу в місцевій політиці ставлеників агресивнішою угруповання ФСБ. Щоб Путіну шантажувати Захід, потрібні козирі. Для цього потрібно действовать- створити проблему і запропонувати її рішення", - сказав журналіст.

Також він розповів про проблеми путінського оточення напередодні виборів. "Внутрішня задача для Путіна: найбільше оточення Путіна, яке готує вибори, боїться низької явки, і він буде виглядати не зовсім легітимним в очах Заходу", - зазначив експерт. У зв'язку з цим кремлівські влада має намір зробити все, щоб збільшити явку на виборах.

Популярні новини зараз
путін може вбити Олександра Лукашенка через війну в Україні, які сценарії розглядають у Кремлі З якої погоди розпочнеться липень в Україні: прогноз синоптикині Наталки Діденко Потап відповів Анастасії Приходько на її "фе" щодо репера та нагадав про головного ворога: "Ми всі патріоти" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

Що задумав Путін на Донбасі?

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в 2018 році Захід може нанести по всій Росії чотири потужних удари: державний борг, наступ на олігархів, акт Магнітського і права людини, а також серйозні обмеження в оборонній промисловості.