На території Кримського півострова повним ходом йде підготовка до виборів президента Росії. Щоправда, не зовсім законними методами, але коли окупантів хвилювали подібні дрібниці.

Як повідомляє портал Рoliteka, активіст кримськотатарського національного руху Наріман Джелял розповів, що в Білогірському районі анексованого півострова російська влада використовує методи залякування і погроз з метою забезпечити явку."Співробітники відділень пошти, місцевих адміністрацій, житлово-комунальних підприємств здійснюють попереднє опитування людей про участь або неучасть у виборах. Вулицями ходять невідомі особи, які записують індивідуальні дані жителів, що суперечить законодавству", - стверджує активіст.


Популярні новини зараз

Рідка каша, а зверху плаває шматок помідорини: показали реальне меню у військових їдальнях

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Він повідомив, що "в разі, коли люди заявляють про своє небажання брати участь у виборах, звучать погрози звільнення з роботи, в сільській місцевості - загрози не видачі довідок для соціальні потреби, обіцянки не робити дороги, проводити воду". Нагадаємо, вибори президента РФ повинні пройти 18 березня, в річницю російської анексії Криму. У них візьмуть участь вісім кандидатів - Сергій Бабурін, Павло Грудинін, Володимир Жириновський, Володимир Путін, Ксенія Собчак, Максим Сурайкін, Борис Тітов і Григорій Явлінський.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що окупанти вирішили розвивати кадетську освіту навіть для дівчаток. Це стосується не тільки Російської Федерації, а й Криму. Тим часом кримські окупанти і без відповідної освіти вчать дітей, як знешкоджувати і встановлювати наземні міни, розпізнавати замасковані бомби, показують пояси смертників і саморобні вибухівки.

Також ми писали про те, що відомий журналіст звинуватив співвітчизників у безжальному геноциді: представників кримскоготатарского народу залишилося менше 200 тисяч, а світ чомусь продовжує мовчати про демографічну катастрофу.