Представники Siemens і Кремля всіляко намагаються зам'яти скандал, пов'язаний з поставками німецьких турбін в окупований Крим.

Про це написав народний депутат від "Народного фронту" Дмитро Тимчук в Facebook. Депутат нагадав, що спочатку глава Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер сказав, що кримську проблему потрібно "загерметизувати". А поки досягти домовленості з Кремлем з інших питань. А потім Уповноважений уряду Німеччини з питань співробітництва з Росією Гернот Ерлер майже повторив те ж саме: спочатку потрібно вирішити окремо проблеми по Криму, а потім по Донбасу.

"Зараз представники німецького промислового гіганта і їх російські подільники намагаються максимально знизити статус інциденту з турбінами. Росіяни своїх стрілочників вже призначили. При цьому представники російської влади недвозначно дали зрозуміти європейським "партнерам"- страждати поодинці вони не будуть, і якщо Siemens не вживе заходів , то постраждають усі бізнеси концерну в Росії", - написав депутат.

Тимчук порекомендував німцям згадати історію і зрозуміти, що з співпраці з агресором нічого доброго не вийде.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Кремль відреагував на санкції проти Росії, пов'язані з поставками турбін Siemens в анексувати Крим. Як заявили у Путіна, цей крок розглядають як недружній і необгрунтований.

Популярні новини зараз

Горить український гуртожиток з біженцями з Донбасу: є постраждалі, включаючи дітей

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Показати ще