Користувачі українського сегмента інтернету покидають сповнені інформаційною агресією російські соцмережі "ВКонтакте" та "Одноклассники", сайти Mail.Ru Group і сервіси "Яндекс".

Указ про їхню заборону 15 травня підписав президент України Петро Порошенко, ввівши таким чином у дію рішення РНБО, яке передбачає застосування нових санкцій проти російських фізичних і юридичних осіб.

Українські користувачі зустріли "нову еру українського діджиталу" досить радісно і з натхненням. І якщо й виникали якісь питання до президента, то хіба що на кшталт "Чому так пізно?".

Також українці поцікавились, коли ж нарешті дійде черга до "до реального соціального зла" – УПЦ Московського патріархату. На їхнє переконання, саме з УПЦ потрібно було починати боротьбу з інформаційною агресією Росії.

Однак, не всі українці сприйняли схвально заборону російських сервісів та соцмереж. Є й такі, що критикують це рішення, вважаючи, що це санкції «по своїх же громадянах», та прогнозуючи «реальний стогін» серед молоді через заборону.

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо втиснула апетитні форми у жовтий купальник на березі океану: а чоловік де?

Віра Кекелія з "Жіночого кварталу" відрізала чоловіку гідність: "Горішок міцний"

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

У моторошній ДТП під Хмельницьким загинула жінка: летіла в машині, повній дітей

Показати ще

А поки одні радісно вітають указ, а інші критикують, найбільш помірковані користувачі соцмереж невтомно жартують, піднімаючи настрій і собі, й іншим.