У Львівській області під час виконання навчальних стрільб загинув військовослужбовець прикордонної комендатури швидкого реагування Державної прикордонної служби України.

"За даним фактом прикордонне відомство негайно поінформувало підрозділи військової прокуратури, Національної поліції у Львівській області та інші взаємодіючі структури. У цей час оперативно-слідчою групою проводяться невідкладні слідчі дії", - передає прес-служба ДПСУ.

За словами керівника прес-служби Західного регіонального управління Держприкордонслужби Володимира Шеремета, 28-річний військовослужбовець-контрактник прикордонної служби. Його життя обірвалося під час навчальних стрільб з РПГ прикордонної комендатури швидкого реагування, що проходили на полігоні в місті Великі Мости Сокальського району.

В армії він з 2008 року. Він служив в розвідроти зазначеної комендатури.

Українські прикордонники

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що терористи-розвідники так званої донецької "народної республіки" зняли відео в 2015 році, після того як Дебальцеве пережив справжнє пекло. Що від нього залишилося, показали в ролику, опублікованому лише кілька днів тому.