Загнали всіх у пекло заради свого раю: як жиріють діти ватажків ОРДЛО

поділитись
Всі, хто змогли і встигли заробити на проекті "Новоросія" , будують своє безбідне майбутнє

Діти більшості терористів "ОРДЛО" і їх прихильників зовсім не переймаються проблемами "республік" і ведуть безбідне життя будь-де, але тільки не на окупованих територіях  - на мирних теренах України і навіть в далекому зарубіжжі.

Про це написав військовий журналіст Мирослав Гай у своєму блозі на Site.ua.

Так, наприклад, лідер руху "Донецька республіка" Тетяна Очаповська, яка займалася антиукраїнською пропагандою в дитячих установах, відправила своїх дітей жити в Дніпро. Там же її дочка вийшла заміж, що підтверджується дніпровською реєстрацією про шлюб.

"Напевно, в українському ресторані і відгуляли. Тут вони сімейним підрядом разом з чоловіком продовжили антиукраїнську діяльність", - пише Гай.

Ще один поплічник окупантів, колишній "міністр праці і соцполітики ДНР" Роман Лягін відразу після початку збройного конфлікту на Донбасі в 2014 році вивіз свою сім'ю в Німеччину. Сам же, побоюючись ліквідації з боку конкурентів, втік до Росії.

"Ми сміємося над метушнею і возз'єднанням "ЛНР" і "ДНР", а у них є щось спільне таки. По всій ОРДЛО, ті, хто дорвалися до гуманітарки, рейдерства або трафіків, бачать своє майбутнє і майбутнє своїх дітей будь-де, але тільки не на окупованих територіях ", - підкреслює журналіст.

За його словами, таким же чином вчинив і мер Стаханова Сергій Желваков, який відноситься до кола наближених до екс-ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького. За словами Гая, його діти Сергій і Любов живуть у США - син вивчає там кримінальне право, а дочка просто веде світське життя. Нащадки пособника бойовиків їздять на Ferrari, Porsche Cayenne і Lexus, а дочка Желвакова часто постить в соцмережах фотографії на яхтах, в будинках моди та інше.

Любов Желвакова

Сергій Желваков

"Звичайна американська молодь, одягнена в донбаське вугілля, що їздить на гуманітарну допомзі з РФ, їсть соціальні виплати жителів Стаханова, і любить життя, ну і тата, напевно, не знаю. І так поголовно. Всі, хто змогли і встигли заробити на проекті "Новоросія" , будують своє майбутнє ", - з обуренням зазначає Гай.

Також він згадав про сім'ю екс-нардепа Володимира Струка, якого в 2015 році заарештували в Києві за співорганізацію псевдореферендума в Луганській області і фінансування тероризму. Виявилося, що його дочка Карина проживає в українській столиці в гарній квартирі на Новопечерських Липках, ходить в дорогі ресторани і їздить на Porsche.

Що стосується колишнього ватажка терористів "ЛНР" Плотницького, то його близькі також живуть на мирних територіях України подалі від зони бойових дій. Так, його 94-річна бабуся Ніна живе в стаціонарному відділенні територіального центру обслуговування в населеному пункті Ленківці в Чернівецькій області, а молодший брат Михайло володіє як мінімум двома квартирами в Київській області, одну з яких здає в Василькові.

Гай також допускає, що батьки Плотницького, які нібито отруїлися грибами в Воронежі і які також жили в українському мирному селі, насправді зараз можуть бути живі і перебувати в Німеччині або Канаді.

"І ось я думаю ... 11 000 українців загинули і 2 мільйони стали біженцями. Росіян я взагалі не рахую, там у них своя ідеологія, мовляв "ще народять". І хіба варто було тоді ходити на ті кляті референдуми, що б ось так? Адже керівництво терористів в ОРДЛО загнало всіх в пекло, щоб їх сім'ї пожили в раю", - підсумував Гай.

Як повідомляв портал "Знай.ua", донька відстороненого "міністра МВС ЛНР" Ігоря Корнета Марина вчиться в університеті у Харкові та веде розкішний спосіб життя. Друга його донька також не знає бід та вчиться в елітній гімназії.
 

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
терористи, ватажки, днр, лнр, діти, сім'ї, розкішне життя
З цього матеріалу ти дізнаєшся про профілактичні заходи цієї недуги
0
0
21:30 22.07.2018
Прем'єр заявив, що зараз проводяться перевірки, а потім оприлюднять аудити
0
0
21:12 22.07.2018
У світі помічена глобальна тенденція до збільшення кількості одиноких людей. А самотність погано відбивається на нашому фізичному і психічному здоров'ї"
0
0
20:18 22.07.2018