Недавнє загострення ситуації на Донбасі, під час якої загинули українські воїни, чи не свідчить про масштабний наступ проросійських найманців і не вказує на зміну тактики бойовиків.

Про повідомив військовий експерт Олексій Арестович, передає "Апостроф". Він зазначив, що важкі бої під Красногорівка можна кваліфікувати як тактичний бойовий епізод, який неї відбився на глобальній обстановці на передовій.

"Це маленький епізод позиційної війни, яка там весь час йде. Бувають на війні вдалі і менш вдалі епізоди. І ситуація під Красногорівка - це наша перемога, яку ми здобули в непростих умовах. Спочатку вони захопили частину опорного пункту, а потім ми їх вибили звідти. Технічно відбулося наступне - терористи просто перевернули ту тактику, яку ми використовували проти них півтора року. Ця тактика полягає в тому, щоб знайти в лінії позиційної оборони слабке місце і під прикриттям артилерійського вогню або інших відволікаючих чинників швидко його захопити і там зміцнитися ", - пояснив Арестович.

Експерт нагадав, що в попередні роки ВСУ близько 12 раз успішно використовувала подібну тактику. Бойовики не змогли придумати нічого розумнішого і просто перейняли її у сил АТО. Арестович додав, що для втілення в життя подібної атаки потрібен дуже хороший розрахунок і підготовка, чого немає у терористів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в штабі АТО розповіли про втрати бойовиків під час атаки на позиції ЗСУ під Красногорівкою.

Популярні новини зараз

Притула засвітився на виборах з яскравою красунею і миттєво став мемом: "Коли твоя дівчина побачить..."

У МОЗ перевірили українську вакцину від Covid-19, Степанов поділився результатами

Зеленський після виборів розчарувався і написав українцям послання: "Сьогодні. Завтра. Завжди..."

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще