26 червня в зоні АТО під час одного з обстрілів бойовиками позицій ЗСУ загинула 23-річна Надія Морозова з Одеської області.

Куля наздогнала дівчину під час виконання бойового завдання - вона на рівні з чоловіками мужньо захищала Україну від терористів

Про це повідомила Окнянська райдержадміністрація на своїй сторінці у Facebook.

"Мешканка селища Окни, Надія Морозова в зоні проведення АТО мужньо і відважно захищала нашу Батьківщину від терористів. Під час ворожого обстрілу отримала поранення, несумісні з життям. Їй було всього 23...", - сказано в повідомленні.

У Надії залишились маленький син і батьки.

Популярні новини зараз
Не красти хоча б на третину та прибрати "мертві душі": експерт пояснив, як не підвищувати тарифи у Києві Для стеження за ухилянтами створять департамент: допоможе роботі ТЦК Гороскоп на сьогодні, 16 квітня: кому середа не пробачить необачності Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Показати ще

Загиблій в зоні АТО Надії Морозовій — світла пам’ять... Неоголошена війна на сході України, у час так званого...

Posted by ОКНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ on Wednesday, 28 June 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", Кривий Ріг провів в останню путь свого "Кобзаря" – загиблого героя АТО. Старший сапер взводу парашутно-десантного батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Тарас Григорович Шевченко став 124 жителем Кривого Рогу, який загинув в зоні проведення АТО.