В результаті підриву автомобіля в Луганській області, на лінії розмежування в селі Піщане, 11 квітня загинула сім'я. Відомо, що загиблі займалися на окупованій території благодійною діяльністю.

Цю інформацію повідомив на своїй сторінці в Facebook журналіст Євген Спірін.

Він уточнив, що загиблі Ніна і Вова, місцеві жителі, які побудували в Піщаному поселення людей.

"На в'їзді в село поставили шлакбаум, село закрили. Але Ніна, Вова і інші мешканці вирішили боротися: вони збирали списки продуктів, медикаментів, потреби кожного і на своїй "Ниві" їхали в "зелене" селище Нижнєтепле. Там були магазин, медпункт, аптека, а ще можна було стати на облік як переселенцю і отримувати виплати. В Піщаному переселенцями вони не були – селища не існувало", - розповів журналіст.

Крім того, Спірін зазначив, що були випадки, коли виплати, яких ледь вистачало лише на їжу, насіння і дрова, припинялися. Загибла сім'я регулярно надавала допомогу місцевим жителям: випікали хліб, вирощували птицю, возили людей в амбулаторію на своєму автомобілі.

"Ми печемо хліб, беремо борошно на всіх і печемо. Каченят взяли, курчат. У нас все спільне. Коли хтось хворіє, я його відразу в "Ниву" і в амбулаторію. Мені плювати, пускають — не пускають. Люди мої", – цитує слова Вова 30 серпня 2017 року.

"Якщо від нас всі відмовляться, ми будемо топінамбури ростити. Що завгодно, один одного не кинемо, щоб не сталося", – згадує слова Ніни журналіст.

Євген Спірін також розповів, що сім'я згоріла під час вибуху, а через свята до їх тіл не змогли доїхати відразу.

"7 квітня Ніна і Вова виїхали з села на тій самій "Ниві" і підірвалися на протитанковій міні, встановленій на дорозі. Вони повністю згоріли, а машину відкинуло в ліс. Через свята до тіл доїхали не відразу. Вони лежали на дорозі", - повідомляє він.

Покойтесь с миром, мои ежедневные герои. По пути на Станицу Луганскую, в траве и пыли, затерялся маленький поселок –...

Posted by Eugeny Spirin on Wednesday, 11 April 2018

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у селі Піщане Луганській області на вибуховому пристрої підірвався автомобіль з сім'єю, загинули 57-літні подружжя та їх 38-річний син зі своєю цивільною дружиною-однолітком.