Нещодавно на сторінці відомого журналіста Дениса Казанцева з’явилась інформація про можливих "престолонаступників" ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка.

Він повідомив про те, що в якості наступників зараз називають три кандидатури – Дениса Пушиліна, Ходаковського і Бобкова.

Журналіст переконаний, що синхронно разом із зміщенням Захарченко "полетить голова" і його найближчого соратника Тимофєєва (Ташкента). У травні був відсторонений від кураторства над "ЛДНР" Владислав Сурков. А оскільки Захарченко є його ставлеником, то йому теж пророкують швидке падіння.

"Називають три кандидатури заступників – Дениса Пушиліна, Ходаковського і Бобкова. Останній - колишній народний депутат-регіонал, з якого в 2014 році все і починалося. Захарченко і Ташкент спочатку діяли в Донецьку як люди Бобкова і захоплювали Донецька міськрада за його наказом, так що Бобков може по праву вважатися їх хрещеним батьком", - пише Казанський.

Популярні новини зараз
Збережуть пружність та молодість шкіри: продукти з високим вмістом колагену ПФУ скасовує українцям пільгові пенсії: виплат можуть позбавити всього через одну помилку Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ
Показати ще

Журналіст підкреслив, що в своєму останньому інтерв'ю Путін порівняв Донбас з Чечнею і запропонував Україні інтегрувати ОРДЛО за чеченським сценарієм. "Саме цю думку в своїх інтерв'ю зазвичай повторює і Бобков. Видно, вже уявив себе "донецьким Кадировим", - вважає Казанський. "Допускати реалізації цього сценарію, зрозуміло, не можна. Ніякої "української Чечні" нам, звичайно, не потрібно. До речі, треба буде простежити, хто в Україні підхопить цю кремлівську методичку", - додав він.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що окупанти на Донбасі щомісяця втрачають "відомих командирів", таких як загиблі "Гіві" та "Моторола".

Цю інформацію повідомив ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко в інтерв'ю RT.

"Насправді у нас кожен місяць гинуть хлопці, теж відомі командири, просто вони менше спілкувалися з журналістами", — заявив Захарченко.

Лідер бойовиків підкреслив, що на війні "це нормальне явище", а кожен із загиблих командирів терористів "знав, на що йде".

Крім того, Захарченко дав обіцянку наступного тижня оприлюднити особисті дані організаторів і виконавців убивств проросійських найманців.

Нагадуємо також про те, що ватажок терористів "ДНР" на Донбасі Олександр Захарченкпро, говорячи про терміни розв'язаних ними бойових дій, раптом згадав про Столітньої і Тридцятилітньої війни.