В голову ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченка прийшла чергова геніальна думка. Він планує позбутися кількох ватажків бойовиків.

Про це повідомив народний депутат і координатор групи "Інформаційне спротив" Дмитро Тимчук в Facebook. Першим в його списку значиться "голова верховного суду" ДНР "Едуард Якубовський.

Останній веде кулуарні переговори з оточенням ватажка "ДНР" про звільнення під слушним приводом. Але в рядах бойовиків активно ходять чутки про можливе кримінальне переслідування Якубовського. Після цього йому пророкують ліквідацію, а винуватцем цього традиційно стане "українська ДРГ".

Загроза ліквідації нависла над ще одним ватажком "ДНР" - А. Семеновим. Він був "віце-прем'єр з питань економіки" в "уряді" Олександра Бородая. За ним закріплені ще кілька "посад" в терористичній організації: "депутат" народної ради ДНР ", заступник опального Олександра Ходаковського по організації" Патріотичні сили Донбасу ".

Причиною для ліквідації Семенова послужить підтримка останнього. "Віце-прем'єр" вже збільшив кількість своєї охорони і намагається зайвий раз не виходити з дому.

Популярні новини зараз

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, ватажок "ДНР" Олександр Захарченко зробив відверте зізнання на концерті відомого прихильника агресії Кремля і російського співака Йосипа Кобзона.