Російський виконавець Дельфін схвалив свою заборону на в'їзд в Україну.

Про це він написав у соціальній мережі.

"Я був в Криму і мене не пустили до Києва. Є такий закон і він виконаний. Це все", - написав артист.

При цьому він додав, що інші члени його групи в Україну потрапили. Дельфін звернувся до українських фанатів підтримати виступ його команди.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що за любов до "кримнашу" поплатилася чергова актриса з країни-агресора, відома за роллю Жанни Аркадіївни в серіалі "Моя прекрасна няня" Ольга Прокоф'єва. Український центр "Миротворець" поповнив список злочинців в розділі "Чистилище".

Популярні новини зараз
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році Пенсіонерів поділили на касти: чому одним додали тисячі, а іншим - копійки Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Показати ще

Вона, як і попередні представники російської культури, потрапила в "чорний список" через гастролі в окупований Крим. Актриса зіграла в Севастополі та Євпаторії в останньому місяці весни поточного року в спектаклі "Чоловік моєї дружини".