Війна – це, мабуть, найстрашніше, що може бути. І остання така забрала величезну кількість життів, зруйнувала неймовірну кількість міст, і знищила деякі країни. Крім величезної історії, Друга світова війна залишила і деякі досить цікаві, і навіть красиві речі. Пару років тому на плацдармі «Невський п'ятачок», який знаходиться в Росії, було виявлено справжнє кладовище зброї, яке вросло в дерева.

Зброя, яка була поглинута деревами

Більшість сторонніх тіл тут – це зброя СРСР, яке було на озброєнні країни під час Другої світової війни. Але, крім цього, є досить багато німецької. Це місце було важливим плацдармом для фашистської армії, коли велася блокада Ленінграда. Тоді тут загинуло понад 250 тисяч радянських військових, в той час, як фашистських порядку 160 тисяч.

Ось цей шолом, швидше за все, радянський. При яких обставинах він був загублений уявити складно, або страшно. Але варто припустити, що в той час, це дерево було всього лише маленьким саджанцем.

Граната. Навряд чи, звичайно, вона все ще бойова. Але стирчить з дерева досить страхітливо. Особливо, якщо звернути на врослу в теж дерево саперскую лопату. Схоже знешкодити тоді не вийшло.

Популярні новини зараз

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Снаряд від 75мм польової гармати визирає з-під складок кори дерева.

Залишки від гвинтівки, яка була на озброєнні фашистських військ під час Другої світової, Манліхер-Каркано. І на додаток можливо частина кулемета Максим. А, можливо, і цілий, залишки якого, зникли в самому дереві.